Reagujte bez životopisu

Elektrikár, elektroinštalatér

KBZ Technology, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu elektromontážnikom v Nemecku. Práca môže byť na živnosť alebo na pracovnú zmuvu na dobu neurčitú, zamestnávateľ hradí odvody sociálne a zdravotné, ďalej hradí cestu a ubytovanie. Cestujeme služobnými autami. Pracuje sa 200 hod. mesačne. Turnusy sú 3-4 týždňové, potom sa prichádza na 10 dní domov. Záujemci o prácu posielajte nám pracovné životopisy na [email protected] alebo volajte na 0905499082
Náplň práce: elektroinštalatérske práce na domových, bytových, obchodných a priemyselných stavbách, taktiež vo výrobných podnikoch v halách. Požiadavky: samostatnosť, zodpovednosť ,odbornosť, technická a manuálna zručnosť, ochota pracovať flexibilne. Cudzí jazyk nie je podmienkou.

možnosť služobného auta, poskytujeme potrebné elektrické pracovné náradie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť vykonáva elektroinštalačné práce v rámci Slovenskej republiky, a tiež v rámci Západnej Európy hlavne Nemecka. Taktiež vykonávame rôzne stavebné a montážne práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4082852  Dátum zverejnenia: 28.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac