Vedúci údržby

KB SPA s.r.o.

Miesto práce
Kúpele Brusno, a. s., Kúpeľná, Brusno - kúpele
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiacMzda bude dohodnutá individuálne pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Riadenie zamestnancov technického úseku.
-Organizácia činností súvisiacich s údržbou budov, strojov a areálu /leto, zima/.
-Plánovanie a koordináciu preventívnej údržby, opráv a vylepšení
-Rozdeľovanie práce a následná kontrola.
-Kontrola pracovnej disciplíny.
-Organizácia okamžitého zásahu v prípade poruchy.
-Komunikácia s dodávateľmi.
-Špecifikácia potrieb nákupu a predkladanie príslušných cenových ponúk.
-Zodpovednosť za poriadok na pracovisku a za dodržiavanie BOZP a PO pridelenými zamestnancami.
-Dôležitou súčasťou tejto role je zaisťovanie, aby zariadenie bolo v optimálnom stave a dostupné pre prevádzku v súlade s bezpečnostnými a regulačnými požiadavkami.
-Komunikačné zručnosti, technické znalosti a schopnosť vedenia tímu sú v tejto pozícii kľúčové

Možnosť ubytovania.
Stravovanie na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Poskytovani kúpeľnej starostlivosto a doplnkových služieb.

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

5

-Organizačné schopnosti.
-Samostatnosť.
-Dôslednosť.
-Komunikatívnosť.
-Manuálna zručnosť.
-Spoľahlivosť

Firma KB SPA s.r.o. – Caracalla spa - Kúpele Brusno
Zariadenie pre poskytovanie komplexnej kúpeľnej a zdravotníckej starostlivosti a doplnkových služieb.
ID: 4696079  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac