Zdravotná sestra

KB SPA s.r.o.

Miesto práce
Kúpeľná 1/2, Brusno - kúpele
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacMzda sa upresňuje pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexná práca zdravotnej sestry v kúpeľnom zariadení
- Zodpovednosť za poskytovanie zdravotnej starostlivosti a klientových individuálnych potrieb v súlade s ošetrovateľskými štandardami a odbornými poznatkami
- Práca v 2-zmennej prevádzke a v pohotovostných službách

Práca v profesionálnom kolektíve, podpora v ďalšom vzdelávaní, stabilný zamestnávateľ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý

Sestra musí byť registrovaná v Slovenskej komore sestier a pôrodných asistentiek
Profesionálny prístup k pacientom, zodpovednosť

Firma KB SPA s.r.o. – Caracalla spa - Kúpele Brusno
Zariadenie pre poskytovanie komplexnej kúpeľnej a zdravotníckej starostlivosti a doplnkových služieb.
ID: 4149163  Dátum zverejnenia: 14.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac