Asistentka predaja

KB contracting, s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
04-05 / 2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiac13 plat s predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Asistent/ka predaja , pre náš projekt www.finishing.sk , hľadáme asistentku /ka predaj s ambíciou stať sa postupne samostatným predajcom schopným pracovať úplne nezávisle .​Potrebné znalosti : AJ úroveň A2 , Excel , Word ,Outlook expert , aktívny vodič sk B , základy vedenia účtovníctva základne znalosti evidencie a vedenia skladov a predaja , ovládanie základných ekonomických a obchodných pojmov . Samozrejme schopnosť komunikovať , zodpovednosť , práca v strese , kritické myslenie
​Čo ponúkame : postupne navyšovanie platu úmerne adaptáciou a plnením zverených úloh základná mzda po zaškolení 1300 Eur + odmeny z predaja , mobil ,služobne auto , pc , program zamestnaneckých bezúročných pôžičiek , možnosť prispôsobenia pracovného času , zamestnanecké ceny , rekreačne poukazy , + 5 dni dovolenky nad rámec zákona ,
​Pripadne CV posielajte na [email protected] , výberové konanie bude ukončené do konca apríla 2024​

dmeny z predaja , mobil ,služobne auto , pc , program zamestnaneckých bezúročných pôžičiek , možnosť prispôsobenia pracovného času , zamestnanecké ceny , rekreačne poukazy , + 5 dni dovolenky nad rámec zákona ,

Informácie o výberovom konaní

prípadne žiadosti a cv posielajte na : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod -podnikový manažment ,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť , zodpovednosť , schopnosť pracovať samostatne a pod tlakom ,

Spoločnosť špecializovaná na stavebníctvo a stavebný outsourcing , predaj materiálov povrchovej úpravy .

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4805399  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac