Výrobní operátori

KB Components DKI s.r.o.

Miesto práce
Bytčická 2, 010 01 Žilina
Termín nástupu
ASAP
775 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda 600,-€ + príplatky + variabilné zložky mzdy. Mesačný príjem od 775,- brutto/mesiac (pri splnení stanovených podmienok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha strojov a zariadení
- Kontrolovanie vyrobených dielov a výrobnej linky
- Triedenie, opracovanie, úprava a balenie dielov
- Montáž dielov
- Práca na 3 zmeny

Dochádzkový bonus
Výrobný bonus
Príplatky aj za popoludňajšie zmeny
Stravné lístky v hodnote 4,- eur
Pri zmene dlhšej ako 11 hodín, ďalší stravný lístok
Príspevky do 3. piliera (DDS)
Pravidelná valorizácia miezd

Zaslaním životopisu zároveň vyjadrujete "Súhlas" so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá a to telefonicky alebo mailom. Za pochopenie a trpezlivosť Vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Výroba plastových výrobkov

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť.
Samostatnosť, ochota učiť sa nové veci.
Dodržiavanie interných predpisov.

KB Components DKI je dcérska firma švédskej spoločnosti KB Components Group.
Od svojho založenia pôsobí ako subdodávateľ pre výrobu plastových komponentov v rôznych odvetviach.
Obchodné aktivity spoločnosti sa orientujú na vyvíjajúce sa trendy.
Spoločnosť veľmi úzko spolupracuje so zákazníkmi, obzvlášť v oblasti svetelnej technológie, zdravotníckeho a elektrotechnického priemyslu.
Výroba spoločnosti je zameraná hlavne na európsky trh.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4050253  Dátum zverejnenia: 23.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 775 EUR/mesiac