Skladník vo výrobnej spoločnosti

KB Components DKI s.r.o.

Miesto práce
Bytčická 2, 010 01 Žilina
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-fyzické preberanie dodaného materiálu na základe dodacieho listu (kontrola kompletnosti dodávky a jej uskladnenie)
-preberanie a evidencia vyrobeného tovaru vrátane jeho uskladnenia
-nakládka a vykládka materiálu a tovaru
-výdaj a evidencia materiálu na jednotlivé výrobné objednávky
-evidencia príjmu nespotrebovaného a vydaného materiálu
-vykonávanie inventúrnych a uzávierkových prác na základe pokynov zamestnávateľa

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná mesačná mzda 750 EUR + variabilné zložky mzdy + príplatky + nástupný bonus 200 EUR

Dochádzkový bonus
Výrobný bonus
Príplatky aj za popoludňajšie zmeny
Príplatky za nadčas počas pracovného týždňa 25%, počas soboty 38%, vo sviatok 100%
Stravné lístky v hodnote 4 eur
Pri zmene dlhšej ako 11 hodín, ďalší stravný lístok
Príspevky do 3. piliera (DDS)
Pravidelná valorizácia miezd

Zaslaním Vášho životopisu zároveň vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, na účely výberového procesu.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, ale kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá.
Za trpezlivosť a porozumenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2019 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Windows - pokročilý
SAP - základy

Počet rokov praxe

skladové hospodárstvo
1

prax a platné oprávnenie na VZV podmienkou
prax na retrak-u veľká výhoda
samostatnosť
zodpovednosť
flexibilita
skúsenosti z výrobnej spoločnosti veľkou výhodou
znalosť SAP Business One veľkou výhodou, nie však podmienkou
ochota pracovať na zmeny

KB Components DKI je dcérska firma švédskej spoločnosti KB Components Group.
Od svojho založenia pôsobila ako subdodávateľ pre výrobu plastových komponentov v rôznych odvetviach.
Obchodné aktivity spoločnosti sa orientujú na vyvíjajúce sa trendy.
Spoločnosť veľmi úzko spolupracuje so zákazníkmi, obzvlášť v oblasti svetelnej technológie, zdravotníckeho a elektrotechnického priemyselu.
Výroba spoločnosti je zameraná hlavne na európsky trh.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Bytčická 2
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Kocmánková
E-mail: poslať životopis
ID: 3645916   Dátum zverejnenia: 16.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mesačná mzda 750 EUR + variabilné zložky mzdy + príplatky + nástupný bonus 200 EUR