Skladník vo výrobnej spoločnosti

KB Components DKI s.r.o.

Miesto práce
Bytčická 2, 010 01 Žilina
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná mesačná mzda 674 EUR + príplatky + variabilné zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-fyzické preberanie dodaného materiálu na základe dodacieho listu (kontrola kompletnosti dodávky a jej uskladnenie)
-preberanie a evidencia vyrobeného tovaru vrátane jeho uskladnenia
-nakládka a vykládka materiálu a tovaru
-výdaj a evidencia materiálu na jednotlivé výrobné objednávky
-evidencia príjmu nespotrebovaného a vydaného materiálu
-vykonávanie inventúrnych a uzávierkových prác na základe pokynov zamestnávateľa
-včasné avizovanie možného nedostatku materiálu na pokrytie bežiacej výroby
-obsluha VZV (bočný)

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti.
Odmeňovanie nad rozsah Zákonníka práce.
Pravidelná valorizácia mzdy
Možnosť profesionálneho rastu
Pohyblivé zložky mzdy
Dochádzkový bonus
Príspevky do 3. piliera (DDS)

Zaslaním Vášho životopisu zároveň vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, na účely výberového procesu.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, ale kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá.
Za trpezlivosť a porozumenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Windows - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

skladové hospodárstvo
1

platné oprávnenie na VZV
oprávnenie a prax na retrak veľká výhoda
samostatnosť
zodpovednosť
flexibilita
skúsenosti z výrobnej spoločnosti veľkou výhodou
znalosť SAP Business One veľkou výhodou, nie však podmienkou
ochota pracovať na zmeny

KB Components DKI is a foreign subsidiary of KB Components Group, Sweden. Since its founding has been a subcontractor for the manufacture of plastic components in various industries. Business activities of the company are oriented to future trends and developments. It works very closely with its customers, particularly in the field of lighting technology, medicine and the electrical industry. The company operates mainly in European markets.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Bytčická 2
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Kocmánková
E-mail: poslať životopis
ID: 3598369   Dátum zverejnenia: 13.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mesačná mzda 674 EUR + príplatky + variabilné zložky mzdy