Nástrojár

KB Components DKI s.r.o.

Miesto práce
Bytčická 2, 010 01 Žilina
Termín nástupu
ASAP
Od 850 € (v závislosti od praxe) + variabilné zložky mzdy + príplatky + nástupný bonus 500 Eur (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ručné opracovávanie materiálov pilovaním, rezaním,sekaním, rovnaním, ohýbaním,
strihaním, vŕtaním a vystružovaním
- rezanie závitov
- údržba, úprava a oprava šablón a meradiel, nástrojov pre triskové obrábanie a tvárovanie
- zalicovávanie, údržba, úprava a oprava obrábacích a upínacích prípravkov,lisovacích,
vstrekovacích foriem
- elektroiskrové obrábanie, tvarovanie a hĺbenie
- zalícovanie, údržba, úprava a oprava zložitých a presných lisovacích a tvarovacích
nástrojov a zápustiek
- údržba, úprava a oprava viacnásobných vstrekovacích foriem a presných foriem s
niekoľkými horizontálnymi,vertikálnymi a lomenými rovinami
- ošetrovanie a údržba príslušného vybavenia, strojov a nástrojov a vykonávanie
jednoduchých opravárenských prác
- na základe príkazu nadriadeného vykonáva aj ďalšie činnosti súvisiace s dojednaným
druhom práce

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
Výkonnostný a dochádzkový bonus
Príspevok na Doplnkové dôchodkové sporenie
Stravné lístky v hodnote 4,-€
Práca na len na rannú zmenu
Vítaný je aj šikovný absolvent so záujmom o danú prácu

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú stanovené kritériá budú pozvaní na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.
S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov, Vás prosíme o pripojenie Vášho súhlasu na spracovanie osobných údajov, za účelom náborového procesu spoločnosti DKI PLAST, s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechanik, elektrotechnik

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
Záujem učiť sa nové veci a zvyšovať si odbornosť aj samovzdelávaním
Ochota pracovať nadčas
Prax v odbore hydraulika veľká výhoda, nie podmienka
Samostatnosť, proaktivita
Dodržiavanie pracovnej disciplíny

KB Components DKI je dcérska firma švédskej spoločnosti KB Components Group.
Od svojho založenia pôsobí ako subdodávateľ pre výrobu plastových komponentov v rôznych odvetviach.
Obchodné aktivity spoločnosti sa orientujú na vyvíjajúce sa trendy.
Spoločnosť veľmi úzko spolupracuje so zákazníkmi, obzvlášť v oblasti svetelnej technológie, zdravotníckeho a elektrotechnického priemyslu.
Výroba spoločnosti je zameraná hlavne na európsky trh.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3379517  Dátum zverejnenia: 7.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 850 € (v závislosti od praxe) + variabilné zložky mzdy + príplatky + nástupný bonus 500 Eur (brutto)