Nastavovač vstrekolisov

KB Components DKI s.r.o.

Miesto práce
Bytčická 2, 010 01 Žilina
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. zodpovednosť za správne nastavenie stroja, nástroja, prípravku ako aj ich ďalších prídavných zariadení, podľa predpisu a špecifikácie výrobku
2. zodpovednosť za všetky činnosti súvisiace s demontážou, úpravami, opravami, technickými zmenami, opätovným zložením tak, aby nástroj, forma a ostatné komponenty boli uvedené do plne funkčného stavu
3. navrhovanie zmien pre vylepšenie technického chodu nástroja, formy, prípravku a iných komponentov pre dosahovanie kvality výrobkov a minimalizácie odpadu
4. kontrola kvality vybraných dielov a vykonaných operácií v rámci interných noriem
5. spolupráca s oddelením údržby pri odstraňovaní vzniknutých porúch, chýb a problémov na strojoch, nástrojoch a formách
6. zodpovednosť za zabezpečenie denného chodu zvereného stroja

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 700 € (v závislosti od praxe) + variabilné zložky mzdy + príplatky + nástupný bonus 500 € (brutto)

Výrobný bonus max. do výšky 225,00 EUR
Príplatky aj za popoludňajšie zmeny
Príplatky za nadčas počas pracovného týždňa 25%, počas víkendu 38%
Stravné lístky v hodnote 4,00 eur
Pri zmene dlhšej ako 11 hodín, ďalší stravný lístok
Príspevky do 3. piliera (DDS)
Pravidelná valorizácia miezd
Kvalitné zaškolenie

Zaslaním životopisu zároveň vyjadrujete "Súhlas" so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá a to telefonicky alebo mailom. Za pochopenie a trpezlivosť Vám ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

výroba
1

Manuálna zručnosť.
Ochota pracovať na 3 zmeny
Znalosť technológie výroby a údržby výhodou
Znalosť materiálov výhodou
Flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť
Ochota zvyšovať a prehlbovať si kvalifikáciu aj samo-štúdiom
Preukaz viazača bremien, obsluha zdvíhacích zariadení a
VZV - výhodou nie podmienkou

KB Components DKI je dcérska firma švédskej spoločnosti KB Components Group.
Od svojho založenia pôsobí ako subdodávateľ pre výrobu plastových komponentov v rôznych odvetviach.
Obchodné aktivity spoločnosti sa orientujú na vyvíjajúce sa trendy.
Spoločnosť veľmi úzko spolupracuje so zákazníkmi, obzvlášť v oblasti svetelnej technológie, zdravotníckeho a elektrotechnického priemyslu.
Výroba spoločnosti je zameraná hlavne na európsky trh.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Bytčická 2
010 01 Žilina

Kontakt

ID: 3316166   Dátum zverejnenia: 6.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 700 € (v závislosti od praxe) + variabilné zložky mzdy + príplatky + nástupný bonus 500 € (brutto)