Logo KÁVOMATY, s.r.o.

Hľadáme skladníka pre zabezpečenie bezchybnej logistiky a spokojnosti našich zákazníkov

KÁVOMATY, s.r.o.

Miesto práce
Nižná brána 2, Kežmarok
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiac+ prémiová zložka od 0%-30% podľa výkonnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • ​príjem a výdaj tovaru na sklad podľa sprievodných dokladov
  • ​vyžadujeme prácu s faktúrami, dodacími listami​
  • objednávanie tovaru na sklad
  • zabezpečenie efektívneho skladovania, príjmu a výdaja (WMS systém, FIFO)
  • obsluha VZV
  • spracovanie a príprava objednávok cez E-shop, picking tovaru, komunikáciu s kuriérom
  • ostatné práce v sklade (inventúra)
  • možnosť v realizovaní sa v projekte zavedenia skenerov a skladových pozícií

Čo ponúkame:

Jednozmennú prevádzku.

Životné a úrazové poistenie pre zamestnancov.

Možnosť pracovať v aktívnom a energickom prostredí.

Výzvy a príležitosti, ktoré tvoje schopnosti pravidelne rozvíjajú.

Tímovú atmosféru, kde je každý hlas počutý a ocenený.

Možnosť rýchleho rastu a rozvoja v rámci spoločnosti.

Do užšieho výberového kola budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, za pochopenie ďakujeme. Životopisy môžete zasielať na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladník

Počet rokov praxe

1

  • skúsenosti s prácou v sklade a vedením motorového vozíka
  • oprávnenie na VZV výhodou
  • základná zručnosť práce s PC
  • skúsenosti s prácou s WMS, FIFO
  • precíznosť, zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, manuálna zdatnosť​

Sme tu už 30 rokov.
Náš prvý automat na Slovensku bol umiestnený v roku 1993 v nemocnici v Poprade.
Nie sme najväčší, ale o to sme rodinnejší.
Neváhaj a pridaj sa k nám!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4831541  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac