Mzdová a personálna účtovníčka

KÁVOMATY, s.r.o.

Miesto práce
Kávomaty, s.r.o., Nižná brána, Kežmarok
Termín nástupu
december 2018 - január 2019
Základná mesačná mzda (brutto) v rozpätí od 900 - 1100 € podľa skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* kompletné spracovanie podkladov a miezd vrátane ročného zúčtovania dane,
* vedenie personálnej agendy spojenej so vznikom, priebehom a skončením
pracovného pomeru
* komunikácia so sociálnou a zdravotnými poisťovňami, štatistickým úradom a pod.
* komunikácia so zamestnancami na dennej báze
* spracovanie výkazov a reportov podľa požiadaviek
* BOZP, GDPR, spracovanie podielu ZTP – ročný výkaz
* účtovanie interných dokladov stravné lístky, zrážky zo mzdy, cenové rozdiely,
daň z MV
* sledovanie aktuálnej legislatívy

- príspevok na stravovanie
- mobilný telefón
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- teambuildingové akcie

Svoje žiadosti s profesným životopisom prosím zasielajte na emailovú adresu: [email protected].
Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov , ktorí budú v plnej miere spĺňať naše zadefinované požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomické

- dobré komunikačné schopnosti
- nevyhnutná dobrá znalosť personálnej agendy
- skúsenosti so spracovaním miezd s väčším počtom
zamestnancov
- znalosť programu Spin - Mzdy je výhodou

Sme tu už 30 rokov.
Náš prvý automat na Slovensku bol umiestnený v roku 1993 v nemocnici v Poprade.
Nie sme najväčší, ale o to sme rodinnejší.
Neváhaj a pridaj sa k nám!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3548933  Dátum zverejnenia: 28.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mesačná mzda (brutto) v rozpätí od 900 - 1100 € podľa skúseností.