Hľadáme šikovných ľudí - Operátor nápojových a kusových automatov - 5 voľných miest po celom Slovensku!

KÁVOMATY, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
základná mzda 650 € + osobné ohodnotenie 300 €. Po skúšobnej dobe zvýšenie platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o nápojové a kusové automaty pre päť pobočiek na Slovensku. Pravidelné dopĺňanie a čistenie automatov. Sídlo pobočiek: Ivanka pri Dunaji, Zvolen, Trenčín, Košice, Kežmarok.
Na každej pobočke rozširujeme team. Ak si šikovný a máš chuť pracovať poď k nám!

Firemný telefón a služobné auto. Bližšie info pri osobnom pohovore.

Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov do užšieho výberového kola, za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- čistý register trestov
- technická zručnosť
- flexibilita
- výhodou je zdravotný preukaz pre prácu s potravinami a osvedčenie o odbornej spôsobilosti
na výkon epidemiologicky závažnej činnosti pre prácu s potravinami.

Sme tu už 30 rokov.
Náš prvý automat na Slovensku bol umiestnený v roku 1993 v nemocnici v Poprade.
Nie sme najväčší, ale o to sme rodinnejší.
Neváhaj a pridaj sa k nám!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3427951  Dátum zverejnenia: 7.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 650 € + osobné ohodnotenie 300 €. Po skúšobnej dobe zvýšenie platu.