Obchodný zástupca pre priamy predaj pre Košický a Prešovský kraj (Ref. č.: 1/2018)

KÁVOMATY, s.r.o.

Miesto práce
Košice, Južná trieda 66, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o jestvujúcich zákazníkov, rozvíjanie obchodných aktivít v zverenom regióne, priamy predaj surovín ambulantným predajom z auta zmluvným gastronomickým a vendingovým klientom.

Služobné auto, služobný mobil, tablet, teambuildingové akcie

Kontaktovať budeme len uchádzačov do užšieho výberového kola.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.1.2018 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

priamy predaj kávy a čajov

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

výborné vyjednávacie a prezentačné schopnosti, spoľahlivosť a vysoké pracovné nasadenie.

Hlavnou činnosťou spoločnosti je oblasť vendingu, OCS a Horeca, kde spoločnosť ponúka komplexné riešenie pre tento segment. Dynamicky rastúcou činnosťou je aj predaja kávy a čajov pre segment gastronómie – HoReCa, kde spoločnosť poskytuje ucelený balík služieb opäť formou komplexného riešenia pre zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Nižná brána 2
060 01 Kežmarok

Kontakt

ID: 3105678   Dátum zverejnenia: 9.1.2018