Baristka / Čašníčka

KÁVOHOLIK s. r. o.

Miesto práce
Alstrova 234, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 740 EUR/mesiac- k základnej mzde + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj balenej kávy v našej predajni / kaviarni Slovensko v srdci
- príprava kávy v našej kaviarni/predajni kávy Slovensko v srdci
- obsluha zákazníkov v kaviarni.

- možnosť osobného rastu
- stravné 4 eur
- zamestnanecká zľava na naše kávy

Ozveme sa len uchádzačom, ktorí vyhoveli našej predstave a požiadavke, ďakujeme za pochopenie. CV prosíme zaslať s fotkou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2021 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastro

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

min 2 roky
2

- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- práca s hotovosťou

Kávoholik je platforma, v ktorej sme spojili kávových majstrov s milovníkmi kávy. Tak, aby sme naučili slovenských spotrebiteľov, ako správne túto cestu zdolať a docieliť tak požadovaný zážitok z kávy. Veríme, že každý, kto raz ochutnal kávu sa môže stať Kávoholikom. Uvedomujeme si, že kávičkári nie sú iba spotrebitelia, ale je to celý segment domácností - @home, kancelárií - @work, kaviarní a reštaurácií - @horeca. Naším cieľom je postarať sa o celý kávový segment, odpovedať na jeho potreby a vniesť do neho pojem kávová gramotnosť. Tak zvyšovať povedomie a zručnosti vo výbere, príprave a podávaní kávy, ale aj o výbere kávovaru a jeho servise. Lebo len vtedy budú pribúdať Kávoholici, keď spotrebiteľ uspokojí svoj očakávaný pocit a bude mať ten pravý zážitok. Kávoholik zároveň podčiarkuje svoju zručnosť v remesle kávy, a to v značke Slovensko v srdci. Je to lokálne pražená káva, ktorá odpovedá na lokálne potreby spotrebiteľov tým, že pre nich vylaďuje chuťový profil. Prevádzkujeme sieť kaviarní Slovensko v srdci.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kávoholik s. r. o.
Dúbravska cesta 3
840 05 Bratislava
ID: 4035142  Dátum zverejnenia: 17.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac