Správca (správkyňa) účtov - Account Manager - Slovensko

Kavita

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
18.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1450

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako správca účtov pre Slovensko budete informovať vedúceho predaja a zodpovedáte za dosiahnutie predaja produktov spoločnosti Vision na nové a zavedené kľúčové účty a za vytvorenie kategórií kontaktných šošoviek a tovaru pre očné zdravie v rámci týchto účtov / kanálov, ktoré zabezpečia, že značka Kavita dosiahne zaslúžený podiel na trhu a rast.

Vytvárajte, vedú a realizujte obchodnú stratégiu pre slovenský trh v súlade so základnými strategickými cieľmi, ktoré prinášajú vynikajúci rast a prekračujú očakávania Business Plan. (nasadenie predaja, segmentácia, efektívnosť predajných síl, tréning a stratégia predaja)
• Jadro tímu manažérskeho tímu na Slovensku
• pracovať v partnerstve so zainteresovanými stranami z iných funkcií v riadiacom tíme v Litve vrátane SFE, marketingu, financií, odborných záležitostí, HR, kľúčových účtov
• Úzko spolupracovať s marketingovými a produktovými manažérmi pri rozvíjaní strategií a plánu silných kľúčových účtov, rozvíjajúcich sa kanálov, regionálnych a nezávislých kanálov.
• Riaďte vývoj a realizáciu plánu činnosti (POA) pre každý predajný cyklus, ako aj zodpovednosť za predajnú konferenciu
• Proaktívne analyzovať a komunikovať výsledky v porovnaní s prognózami a prezentovať ich vedeniu.
• vybudovať silné a efektívne vzťahy s vedúcimi predstaviteľmi kľúčových názorov Slovenska, profesijnými skupinami, priemyselnými skupinami atď

• Možnosť rozvíjať začínajúcu pobočku medzinárodnej spoločnosti.
• Pridelené vozidlo alebo príspevok na používanie vlastného vozidla.
• Konkurenčný plat a prínosy

Svoje otázky v anglickom jazyku zasielajte na adresu [email protected].
Životopis a motivačný list (oba v anglickom jazyku) posielajte ihneď, najneskôr však do 11. mája 2018, na [email protected]. V emaile uveďte aj váš kontakt na Skype.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchodná administratíva, manažment, ekonomické odvetvie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

• Vodičský preukaz
• vysokoškolské vzdelanie (preferované veľké firmy: manažment, ekonomika, marketing)
• Plynulosť angličtiny a slovenčiny (bezplatná komunikácia + písanie), znalosť ruského jazyka
• Schopnosť vytvárať (pomocou poznatkov) implementovať a koordinovať predajné a marketingové stratégie pomocou kľúčových účtov (maloobchodné reťazce, internetové obchody, veľkoobchodníci) so silným zameraním na marketing
• Vysoko rozvinuté zručnosti pri rokovaniach
• Schopnosť pracovať v rámci viacerých funkčných skupín (interne aj externe)
• Kreativita a iniciatíva podporovaná predchádzajúcimi skúsenosťami
• Plynulosť vo výpočtoch a analýzach
• Vynikajúce prezentačné schopnosti
• Vynikajúci časový manažment a samoorganizácia
• Odolnosť voči stresu a ťažkým situáciám
• Znalosť optického priemyslu bude výhodou
• pripravenosť cestovať na dlhé vzdialenosti (celé Slovensko)

Kavita je rodinný podnik so sídlom v litovskom Vilniuse.

Od roku 1994 poskytuje spoločnosť Kavita značky na trhu s najlepšími optickými a zdravotníckymi produktmi.

Kavita je vášnivá, keď prináša zdravú víziu každému, všade, každý deň. Sme odhodlaní stať sa najcennejším partnerom našich zákazníkov v oblasti starostlivosti o víziu, a to nielen prostredníctvom poskytovania najinovatívnejších produktov, ale aj postupov a služieb, ktoré neustále pridávajú hodnotu svojej činnosti.

Kavita má široké spektrum pracovných oblastí a funkcií: predaj, marketing, inžinierstvo, prevádzku, výrobu alebo nástroje a zariadenia, ako aj financie, HR, informačné systémy ... S rýchlo sa rozvíjajúcou aktivitou v oblasti kontaktných šošoviek, trhy s vlastnými špecifickými obchodnými úlohami - slnečné okuliare, okuliare na čítanie, fotochromické šošovky a on-line predaj - spoločnosť ponúka množstvo kariérnych dráh, často medzinárodných, ktoré rozvíjajú svoje zručnosti a permanentne vás rozvíjajú.
ID: 3382415  Dátum zverejnenia: 18.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1450