Bistro kuchár - Nico caffé Košice

KAVEJO s.r.o.

Miesto práce
Kuzmányho, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 7 EUR/hod.Bonusy a odmeny na základe výkonu a spokojnosti, podiel na tringeltoch.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme parťáka do nášho tímu v NICO CAFFÉ v Košiciach

POZÍCIA KUCHÁRA SA TI HODÍ AK:
- prácu kuchára vnímaš ako remeslo a si pre ňu zanietený
- sleduješ aktuálne trendy v gastronómii
- máš rád dobré jedlo a rád varíš z kvalitných a surovín

ČO ŤA U NÁS ČAKÁ:
- otváracia doba od 8:00- 21:00
- príprava raňajok, obedov a jedál inšpirovaných pan asiou ako aj moderných jedál
- dlhodobý rozvoj našej kuchyne
- aktívna spolupráca na tvorbe jedál
- príjem a uskladnenie tovarov
- dodržiavanie hygieny a HACCP v kuchyni
- super partia ľudí, či už v kuchyni alebo za barom

ČO OČAKÁVAME MY?
- spoľahlivosť a samostatnosť
- začlenenie sa do kolektívu
- túžbu posúvať svoje vedomosti a zručnosti
- celkový rozvoj kuchyne

ČO TI PONÚKAME:
- stabilnú prácu v super koletíve
- kurzy a školenia v rámci celej našej spoločnosti (Zwicker restaurant, Pekáreň Kromka, Spojka Roastery), ako aj rôzne akcie pop-upy alebo stáže v rámci SR alebo ČR.
- práce v modernej, dynamickej firme a super kolektíve
- litre kávy a lacných vtipov
- zaujímavý servis a príprava jedál
- zamestnancké zľavy

NICO CAFFÉ počas svojej 10 ročnej histórie donieslo do Prešova a Košíc výberovú kávu, raňajkovú a brunchovú kultúru ako aj chute pan azijskej kuchyne. V tomto chceme ďalej pokračovať a prinášať tie najkvalitnejšie jedlá a nápoje a preto k sebe hľadáme možno práve teba!
Vybraných záujemcov budeme kontaktovať a všetkým za prejavený záujem ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastro

- Chuť tvoriť, vzdelávať sa a pracovať,
- zmysel pre modernú gastronómiu,
- záujem o dlhodobú a korektnú spoluprácu.

Kaviareň & bistro
ID: 4249186  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.