Можливість для людей з України

Pekár v remeselnej pekárni KROMKA

KAVEJO s.r.o.

Miesto práce
Masarykova, Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiacBonusy na základe osobného hodnotenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša remeslená pekáreň KROMKA rastie a s ňou rastieme aj my! Radi by sme rozšírili naše rady o zručného pekára - chlapa nakoľko sa jedná o prácu ktorá si vyžaduje dobrú fyzickú kondíciu (práca s ťažšími cestami, manipulaácia s prepravkami atď.) Chceš aj ty piecť ten nejchrumkvajší chlieb z kvalitných surovín? Chceš pracovať pod vedením skúseného pekára a mať radosť z dobre vykonanej práce? Pridaj sa k nám! Staň sa súčasťou tímu, kde si ctíme poctivé pekárske remeslo a peč s nami poctivý kváskový chlieb a koláče.

ČO BUDE TVOJÍM KAŽDODENNÝM CHLEBÍKOM?
- v prvom rade skvelý tím ľudí s vášňou pre pekárske remeslo a s obrovským množstvom skúseností.
- pečenie chleba, rohlíkov, koláčov a ďalšieho remeselného pečiva – ponuka ktorého sa neustále rozširuje, ponúkame rôzne špeciály, tak ak máš nápad ktorý musia ľudia ochutnať môžeš sa realizovať.
- prevádzka pekárne - príprava cesta, práca s kváskom
- sanitácia zariadení, nástrojov a priestorov
- dodržiavanie procesov a postupov, platných pre danú pozíciu.

ČO OD TEBA OČAKÁVAME?
- stredoškolské vzdelanie
- skúsenosti s pečením
- záujem a nadšenie o pekárske remeslo
- mal by si byť ranné vtáča (vstávame skoro, aby naši zákazníci mali čerstvý chlieb každé ráno)
- výhodou je, že nepracujeme v noci, takžé nočné smeny u nás nehrozia

ČO TI OKREM PLATU VIEME PONÚKNUŤ?
- stabilné zamestnanie aj počas pandémie, máš u nás plnú podporu a istotu príjmu
- možnosť profesionálneho rastu a finančného rozvoja, stáží a vzdelávania sa na Slovensku alebo v zahraničí
- najčerstvejší krajec chleba s maslom, výberovú kávu a parádnych kolegov
- zamestanecká strava
- zľavy do všetkých našich konceptov (Pekáreň KROMKA, Nico caffé, Ciao, Zwicker, restaurant)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

gastro, pekáreň ale kľudne môžeš byť aj zubár, ktorý hľadá zmysel života.

Práca vhodná pre chlapa.

Kaviareň & bistro
ID: 4246276  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac