Kuchár do bistra

KAVEJO s.r.o.

Miesto práce
Kuzmányho 1, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
5 - 6 EUR/hod.Bonusy a odmeny na základe dosiahnutých výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava raňajkového menu (vajíčka, omelety, kaše, toasty)
príprava pan asia bistro menu (polievka, šaláty, kari, udon)
udržiavanie čistoty v kuchyni
dodržiavanie HACCP noriem
nutný výučný list/hygienické minimum

Našim zamestnacom ponúkame možnosť sebarealizácie a kariérneho postupu v rámci firmy, ako aj prípadnú rotáciu medzi pracoviskami. Všetci naši zamestnanci majú v rámci našich podnikov zľavy na konzum.

Posielajte stručný životopis s pracovnými skúsenosťami prípadne napíšte prečo by ste chceli pracovať práve u nás. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a pozveme ich na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronomické vzdelanie

Vodičský preukaz

A

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

Hľadáme práve Teba!
Ako to vieme? Si milovník jedla, ale nie len z pozície konzumenta, ale aj človeka, ktorý ho druhým rád pripraví? Nie je Ti ľahostajné, v akej kvalite sa dostanú chutne upravené suroviny na tanieri pred hosťa? Máš chuť nie len jesť, ale aj tvoriť stále zaujímavé menu a byť súčasťou stabilného personálu štýlovej košickej prevádzky? Ak si na všetko odpovedal/a áno, tak presne Teba hľadáme. Daj nám vedieť na email a radi sa s tebou stretneme a povieme Ti viac info.

Kaviareň & bistro
ID: 4080118  Dátum zverejnenia: 12.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.