Reagujte bez životopisu

Stolár - montáž wellness centier alebo montáže na dielni

KAUFMANN BAU s. r. o.

Miesto práce
Tirolsko, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 900 - 4 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme stolárov na montáže wellness centier alebo montáže na dielni
Nástup ihneď.

Miesto: Rakúsko, Tirolsko, Vorarlberg

Plat:
15€/h - montáž na dielni. Pre nových uchádzačov je skúšobná doba 2 týždne za tarifu 14 eur/hod.
16€/h - wellness. Pre nových uchádzačov je skúšobná doba 2 týždne za tarifu 15 eur/hod.
+ hradené ubytovanie

Podmienky:
- práca IBA na živnosť
- jazyk: nemčina alebo taliančina, uprednostnený budú uchádzači s nemeckým jazykom. Ak žiaden z uvedených jazykov neovládate bude vám priradený kolega, ktorý ovláda jazyk.
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- preprava do práce a na pracovisko si zabezpečuje každý sám alebo jednotlivé skupiny na vlastné náklady.

Fakturácia je po odpracovaní 7 dní, splatnosť faktúr je 14 dní.

Turnusy: 3/1 alebo 4/1.

Pre viac informácií kontaktujte:
+421 915 259 817 alebo +421 915 643 047
e-mail: [email protected]

Hradené ubytovanie
Možnosť poskytnúť firemné vozidlo
Možnosť poskytnúť kompletné náradie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stolár/Tesár/ Stavebný stolár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Sme firma zameraná na návrh, výrobu a montáž interiérov a exteriérov budov - drevo, obklady, nábytok, sadrokartóny, elektroinštalácie v oblasti hoteliérstva, reštauračných zariadení, welness centier a jácht. Naše pôsobisko je hlavne na území Talianska, Rakúska, Švajčiarska - Alpy - Tirolsko a Nemecka.
ID: 3909725  Dátum zverejnenia: 1.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 900 EUR/mesiac