Reagujte bez životopisu

Elektrikári

KAUFMANN BAU s. r. o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme elektrikárov na montáže. Je potrebná skúsenosť, vedieť čítať výkresovú dokumentáciu (popisy v Nemčine).

Plat: dohodou/h + zabezpečené a hradené ubytovanie

PODMIENKY:
- práca IBA na živnosť
- jazyk: nemčina (rozprávanie a čítanie)
- preprava do práce a na pracovisko si zabezpečuje každý sám
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie a potrebná skúsenosť v danom odbore

Fakturácia je po odpracovaní 7 dní, splatnosť faktúr je 14 dní.

Turnusy 3/1 - 5/2 alebo dohodou

V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo pošlite e-mail s krátkym životopisom. Nezabudnite uviesť telefónne číslo.

Pre viac informácií kontaktujte:
tel.č.: +421 915 643 047 alebo +421 915 259 817 (PO-PIA 8:00-16:00) na SMS nereagujeme!
e-mail: [email protected]

Zabezpečené a hradené ubytovanie
Dlhodobá spolupráca
Pravidelné úhrady faktúr
Možnosť poskytnúť firemné vozidlo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrikár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Sme firma zameraná na návrh, výrobu a montáž interiérov a exteriérov budov - drevo, obklady, nábytok, sadrokartóny, elektroinštalácie v oblasti hoteliérstva, reštauračných zariadení, welness centier a jácht. Naše pôsobisko je hlavne na území Talianska, Rakúska, Švajčiarska - Alpy - Tirolsko a Nemecka.
ID: 3883197  Dátum zverejnenia: 13.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 900 EUR/mesiac