Reagujte bez životopisu

Mechanik/montážnik klimatizačných/chladiarenských/vzduchotechnických zariadení

KAUFMANN BAU s. r. o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
Marec/apríl 2020
Mzdové podmienky (brutto)
12 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mechanika/montážnika klimatizačných/chladiarenských zariadení.

Práca spočíva v montáži nových zariadení, NIE v ich opravách.

Klimatizačné/chladiarenské zariadenia - je potrebná skúsenosť, vedieť čítať výkresovú dokumentáciu, mať prax v letovaní mäkkou/tvrdou pájkou, treba vedieť okruh natlakovať, zmerať a vedieť odstrániť prípadné nedostatky. Práca je vo výrobe v hale.

Vzduchotechnické zariadenia - montáž korpusov zariadení z plechu, zaizolovaní tvrdenou izoláciou PODĽA výkresovej dokumentácie. Je potrebná skúsenosť, vedieť čítať výkresovú dokumentáciu - popisy sú v Nemčine. Práca je vo výrobe v hale.

Montáže sa vykonávajú vo výrobe nových zariadení v Rakúsku. Každé zariadenie je vyrábané na mieru, nejedná sa o pásovú výrobu.

Plat: 12€/h + hradené ubytovanie, na zmluvu (nie živnosť!)

Predpokladaný nástup: Marec / Apríl

PODMIENKY:
- práca je na zmluvu
- jazyk: nemčina (čítanie a rozprávanie)
- preprava do práce a na pracovisko si zabezpečuje každý sám
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie a potrebná skúsenosť v danom odbore

Turnusy 3/1 alebo 4/1.

Pre viac informácií kontaktujte:
tel.č.: +421 915 259 817 alebo +421 915 643 047

e-mail: [email protected]

Preferujeme osobné stretnutie s potencionálnymi uchádzačmi o danú prácu na prevádzke našej firmy.

Práca na pracovnú zmluvu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mechanik chladiarenských zariadení, Mechanik/montér

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Sme firma zameraná na návrh, výrobu a montáž interiérov a exteriérov budov - drevo, obklady, nábytok, sadrokartóny, elektroinštalácie v oblasti hoteliérstva, reštauračných zariadení, welness centier a jácht. Naše pôsobisko je hlavne na území Talianska, Rakúska, Švajčiarska - Alpy - Tirolsko a Nemecka.
ID: 3883136  Dátum zverejnenia: 2.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.