Reagujte bez životopisu

Sadrokartonista

KAUFMANN BAU s. r. o.

Miesto práce
Taliansko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Čo najskôr

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme sadrokartonistov na montáže po EÚ (Rakúsko, Taliansko, Nemecko, Švajčiarsko) s nástupom ihneď.

Montáže sa realizujú prevažne v interiéroch reštaurácií, hotelov, obchodov, jácht, lodí a podobne.

Plat: 15€/h a vyššie, + hradené ubytovanie. Pre nových uchádzačov je skúšobná doba 2 týždne za tarifu 14 eur/hod.

Podmienky:
- práca IBA na živnosť

- jazyk: nemčina alebo taliančina, ak žiaden z uvedených jazykov neovládate bude vám priradený kolega, ktorý ovláda jazyk.

- potrebné vlastné náradie

- preprava do práce a na pracovisko si zabezpečuje každý sám alebo jednotlivé skupiny na vlastné náklady. Vieme dať k dispozícii firemné auto za nasledovných podmienok: Tankovanie si hradí každá partia na svoje náklady, Rakúska a Slovenská diaľničná známka zaplatená z našej strany. Od 1 km si za firemné auto účtujeme 0,03 eur/km na 1 osobu.

Fakturácia je po odpracovaní 7 dní, splatnosť faktúr je 14 dní.

Pre viac informácií kontaktujte: tel.č.: +421 915 259 817 e-mail: [email protected]

Hradené ubytovanie
Možnosť poskytnúť firemné vozidlo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Taliansky jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Sme firma zameraná na návrh, výrobu a montáž interiérov a exteriérov budov - drevo, obklady, nábytok, sadrokartóny, elektroinštalácie v oblasti hoteliérstva, reštauračných zariadení, welness centier a jácht. Naše pôsobisko je hlavne na území Talianska, Rakúska, Švajčiarska - Alpy - Tirolsko a Nemecka.
ID: 3883119  Dátum zverejnenia: 2.3.2020