Reagujte bez životopisu

Stolár/ Stavebný stolár

KAUFMANN BAU s. r. o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Taliansko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 900 - 4 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme stolárov na montáže Rakúsko, Nemecko, Taliansko.
Montáže sa realizujú prevažne v interiéroch reštaurácií, hotelov, obchodov, jácht, lodí a podobne. Montáž dverí/zárubní, podláh, nábytku, drevených stropov, fasád atď.

Plat: Dohodou/hod., + zabezpečené a hradené ubytovanie.

Podmienky:
- práca IBA na živnosť

- jazyk: nemecky/taliansky (ak uvedený jazyk neovládate bude vám priradený kolega, ktorý ovláda jazyk)

- vyučenie v odbore stolár/tesár/stavebný stolár/ alebo dostatočná prax s týmto remeslom (nezasielať životopisy bez skúsenosti s týmto remeslom!! napr. vodič, kuchár a pod.)

- potrebné vlastné náradie

- prepravu do práce a na pracovisko si zabezpečuje každý sám alebo jednotlivé skupiny na vlastné náklady. Možnosť poskytnúť firemné auto.

Fakturácia je po odpracovaní 7 dní, splatnosť faktúr je 14 dní.

Turnusy 3/1 - 5/2 alebo dohodou

V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo pošlite e-mail s krátkym životopisom. Nezabudnite uviesť telefónne číslo.

Pre viac informácií kontaktujte:
tel.č.: +421 915 643 047 alebo +421 915 259 817 (PO-PIA 8:00-16:00) na SMS nereagujeme!
e-mail: [email protected]

Zabezpečené a hradené ubytovanie
Dlhodobá spolupráca
Pravidelné úhrady faktúr
Možnosť poskytnúť firemné vozidlo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stolár/Stavebný stolár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme firma zameraná na návrh, výrobu a montáž interiérov a exteriérov budov - drevo, obklady, nábytok, sadrokartóny, elektroinštalácie v oblasti hoteliérstva, reštauračných zariadení, welness centier a jácht. Naše pôsobisko je hlavne na území Talianska, Rakúska, Švajčiarska - Alpy - Tirolsko a Nemecka.
ID: 3847757  Dátum zverejnenia: 13.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 900 EUR/mesiac