Operátor výroby/manipulačný pracovník - Katsudo Original s.r.o.

KATSUDO Original, s. r. o.

Miesto práce
Murgašova, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 200 EUR/mesiacFinálna mzda bude podmienená rozsahom tvojich schopností, skúseností a plnením KPI ukazovateľov spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á hľadá zmysluplnú výzvu, v rámci ktorej bude mať priamy dopad na vývoj a rozbeh nového projektu pod značkou s dlhodobou tradíciou Katsudo. Okrem rozmanitosti práce a dynamiky prostredia sa môžeš tešiť na priamu spoluprácu s lídrami spoločnosti.

Čo bude tvojou náplňou:
- Výroba a plnenie boxerských vriec (ide o manipulácia s ťažšími produktami ako napr. Box vrecia a pod.)
- Príjem a výdaj tovaru
- Skladovanie a usporiadanie
- Inventúra a kontrola

- dostaneš super zamestnanecké zľavy na naše produkty,
- pracovať budeš v mladom a rodinne založenom kolektíve,
- príjemné pracovné prostredie,
- príspevok na stravu vyplácaný na účet,
- voľné víkendy a sviatky,
- budeš pracovať v stabilnom pracovnom čase od 7:30 do 16:00 - práca na jednu zmenu
- mimopracovné aktivity a teambuilding

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Google Sheets - Základy
POHODA (účtovníctvo) - Základy

- Skúsenosti
- Organizačné schopnosti
- Komunikačné schopnosti
- Fyzická kondícia (ide o ťažšie predmety ako bexerské vrecia a pod.)
- Zodpovednosť
- Pracovná morálka
- Znalosť technológie

Firma KATSUDO vznikla v roku 1990. Obsahom jej činnosti je od počiatku výroba a distribúcia potrieb pre bojové umenia a úpolové športy. Súčasne s výrobou a distribúciou vlastných výrobkov zn. KATSUDO sme výhradnými distribútormi potrieb pre karate, judo, box, taekwondo a zápasenie značky ADIDAS, ktorá patrí v danej sfére k absolútnej svetovej špičke v kvalite a ponúkanom sortimente. Na Slovensku v danej oblasti sme firmou s najbohatšou tradíciou, bohatou ponukou, širokým sortimentom a kvalitou ponúkaných produktov, perfektným servisom a cenami.
ID: 4772674  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac