Klientský pracovník, vedúci klientských pracovníkov

Katarína Čambalová

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 2 000 EUR/mesiacodmeňovanie podľa výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MOŽNOSŤ PRÁCE AJ PRIAMO V KANCELÁRII /nielen z domu/!
- obsadzujeme viacero pozícií

Považujete sa za zodpovedného človeka?
Rád/rada pomáhate ľuďom?
Nemáte rád/rada stereotyp?
Je pre vás kariérny postup dôležitý a túžite po nadštandardnom príjme?
Chcete byť pánom svojho času?
Máte ambíciu viesť tím ľudí?
Ak áno, hľadáme možno práve Vás.

U nás budete mať školenia a semináre so špičkovými odborníkmi z celého Slovenska.
Ponúkame aj možnosť popri vysokej škole alebo materskej dovolenke - možnosť práce online (cca 80% času)
- hľadáme milých, šikovných a komunikatívnych kolegov, ktorých náplňou práce bude prevažne:

○ dohadovanie stretnutí a riešenie ich finančných plánov, následné prezentovanie či už osobne alebo online
○ drobná administratíva
○ po zaškolení aj výber nových spolupracovníkov a personalistika
○ starostlivosť o chod kancelárie a iné
○ možnosť pracovať aj v kancelárii!

○ Možnosť nadštandardného zárobku pri kvalitnom výkone
○ Motivačné odmeny, súťaže, zájazdy, vecné odmeny, finančné odmeny
○ Získanie nových pracovných skúseností aj pre kandidátov bez praxe
○ Práca v mladom tíme s profesionálnym vedením
○ Priestor pre rozvoj a osobnostný rast, zmluvne garantovaný kariérny postup
○ možnosť aktívne ovplyvniť výšku svojho príjmu
○ časová flexibilita
○ práca aj online z domu
○ pridelenie osobného kouča, ktorý Vás bude sprevádzať celou kariérou

Informácie o výberovom konaní

Prijímacie pohovory sú rozdelené na 2 kolá:

1.kolo - osobný alebo online pohovor (cez aplikáciu Zoom)
2.kolo - vstupný online webinár (cez aplikáciu Zoom)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Požadujeme zodpovedný prístup a serióznosť

Inzerent je zmluvným spolupracovníkom OVB Allfinanz Slovensko, a. s.

Elitné finančné riešenia, šité na mieru individuálnym potrebám klientov, poskytujeme vďaka spolupráci s viac ako 30 produktovými partnermi na Slovensku. Naše služby vychádzajú z odbornej analýzy finančnej situácie našich klientov. Pri osobnom rozhovore sa každého z nich pýtame na jeho konkrétne ciele a túžby, z ktorých odvíjame individuálne finančné riešenia.

Úvodným rozhovorom to však nekončí. Naši odborníci vďaka pravidelným analýzam počas dlhodobej spolupráce prispôsobujú finančné riešenia aktuálnej životnej situácii klientov. Individuálne finančné plány tak naozaj zodpovedajú potrebám a cieľom každého klienta.

OVB má zastúpenie v 15 európskych krajinách a je tak jediným poskytovateľom finančných služieb, ktorý pôsobí v celej Európe. Široké európske pôsobenie stabilizuje výkonnosť OVB a otvára rozmanité príležitosti rastu.

Úspešný vývoj spoločnosti OVB je už 50 rokov založený na obchodnom modeli, ktorý v rámci takzvanej Allfinanz koncepcie sprostredkovateľských služieb sústreďuje pozornosť na priania a ciele svojich klientov. Zároveň poskytuje našim finančným sprostredkovateľom spoľahlivý rámec pre ich samostatnú podnikateľskú činnosť v kariérnom systéme OVB. Z dôslednej orientácie OVB na klientov pramení ich spokojnosť, vernosť a ochota odporúčať naše služby aj ďalším ľuďom.

Web stránky:
ID: 4177855  Dátum zverejnenia: 5.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac