Hlavný čašník / čašník

Kaštieľ Kubínyi s.r.o.

Miesto práce
Mjr. Archipova, Vyšný Kubín
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
máj
800 - 1 200 EUR/mesiac+ príplatky v zmysle platnej legislatívy + trinkgeld + motivačné odmeny a prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa aj ty súčasťou nášho tímu. (TPP aj študentská brigáda)
Hľadáme nových kolegov na pozíciu hlavný čašník / čašník s možnosťou postupu na F&B manažéra.
Naším spoločným cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v oblasti gastronómie vo výnimočnom prostredí areálu Kaštieľa Kubínyi. Ponúkame dlhodobú spoluprácu s možnosťou osobného rastu a sebarealizácie v kreatívnom a dynamickom tíme. Ak máš chuť napredovať vo svojej profesii a zároveň sa rád učíš nové veci, si na správnom mieste.
Náplň práce:
• Starostlivoť o zákazníka, obsluha a komunikácia so zákazníkom, prezentácia a poskytovanie informácii o aktuálnom menu, nápojoch či službách podniku.
• Prijímanie objednávok, ich vybavovanie a vyúčtovanie.
• Práca s pokladňou, denné uzávierky
• Spolupodieľanie sa na organizácií kultúrnych a gastronomických eventov, akcií, osláv, svadieb, atď.
• Zabezpečenie plynulého chodu reštaurácie a spokojnosti zákazníkov.
• Objednávanie, preberanie a kontrolovanie dodaného tovaru.
• Udržiavanie poriadku a čistoty na prevádzke.
• Pravidelné spracovanie inventúr.
• Dodržiavanie prevádzkových, hygienických a bezpečnostných štandardov.
• Kreativita a spolupodieľanie sa na tvorbe a úprave nápojového lístka.
• Pravidelné porady, komunikácia s kuchyňou a spoločné plnenie stanovených cieľov v koordinácii s priamym nadriadeným.
• Pravidelná komunikácia a práca s tímom reštaurácie, schopnosť organizácie a motivácie tímu.
• Dohľad na efektivitu práce a celkovú kvalitu poskytovaných služieb.
• Prax v zahraničí výhodou.

Požiadavky na pozíciu:
Pozitívny vzťah ku práci. Komunikačné zručnosti. Príjemné a profesionálne vystupovanie. Záujem o súčasné trendy gastronómie.
Znalosť v oblasti vína a nápojov.
Sommeliersky kurz / znalosť vína je veľkou výhodou.
Aktívne ovládanie anglického jazyka.
Prax v odbore je vítaná / prax na pozíciu hlavný čašník min 3-5 rokov.

Atraktívne finančné ohodnotenie v závislosti od skúseností, výkonu a splnenia stanovených cieľov.
Finančné a nefinančné benefity, zamestnanecké zľavy.
Práca v stabilnej a dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti.
Práca v neštandardnom a krásnom prostredí historického kaštieľa.
Firemné teambildingy, školenia.
Motivujúci kolektív a vysoká podpora priameho nadriadeného.
Možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu.
Tvorivé prostredie a moderné technológie v oblasti gastronómie.
Firemné stravovanie samozrejmosťou.
Možnosť poskytnutia ubytovania.

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis spolu s krátkym motivačným listom na adresu: [email protected] alebo zareagujte prostredníctvom portálu Profesia.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberového kola.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelová akadémia, hotelové a reštauračné služby, management, iné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet - Pokročilý
E-mail - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax 3-5 rokov na pozíciu hlavný čašník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v reštauračných a hotelových službách
Komunikatívnosť a zodpovedosť
Príjemné vystupovanie a profesionalita
Flexibilita
Záujem a znalosť v oblasti vína, nápojov, gastronómie
Tímový hráč, lojálnosť
Zvládanie stresových situácií
Aktívne ovládanie PC
Anglický jazyk na komunikačnej úrovni
Zdravotný preukaz

Kaštieľ Kubínyi je historický areál, ktorý sa nachádza vo Vyšnom Kubíne. Celý objekt prešiel kompletnou rekonštrukciou a v súčastnosti slúži ako hotel s reštauráciou. Naše priestory sú ideálnym miestom pre relax spojený s kvalitnou gastronómiou. Organizujeme kultúrne podujatia, zabezpečuje výnimočný catering, realizujeme svadby, firemné akcie či rodinné oslavy. Viac sa o nás dozviete na www.kastielkubinyi.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4069177  Dátum zverejnenia: 26.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac