Hlavný kuchár /Pomocný kuchár / Raňajkový kuchár

Kaštieľ Kubínyi s.r.o.

Miesto práce
Mjr. Archipova, Vyšný Kubín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 300 EUR/mesiac+ možnosť motivačných odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovať v Kaštieli Kubínyi znamená pracovať v netradičnom prostredí, v ktorom sa spája história, kvalita služieb a tímová práca. Sledujeme trendy, vzdelávame sa a spoločne vytvárame pre našich hostí výnimočný gastrozážitok. Naša kuchyňa je vybavená najnovšími technológiami a celý tím pracuje pod vedením kreatívneho šéfkuchára.
Kvalita je pre nás prioritou a preto je náš jedálny lístok tvorený zo sezónnych a lokálne dostupných surovín. Staň sa aj ty súčasťou nášho tímu. Nezáleží nám na skúsenostiach, dôležitá pre nás je chuť pracovať a ochota učiť sa nové veci, všetko ostatné ťa radi naučíme.
Aktuálne ponúkame prácu na pozícii hlavný kuchár / pomocný kuchár / raňajkový kuchár.

• nová kuchyňa s najlepším technologickým vybavením
• možnosť učiť sa od profesionálov najnovšie trendy v gastronómii
• práca v neštandardnom a krásnom prostredí historického kaštieľa.
• strava a pitný režim zdarma
• zamestnanecké zľavy a benefity
• školenia a kurzy, vzdelávací program
• možnosť profesionálneho rastu a budovanie vlastného tímu
• teambuildingy
• mladý a kreatívny tím

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis na adresu: [email protected] , telefonicky na: 0948 856 381 alebo zareagujte prostredníctvom portálu Profesia.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí splnia stanovené požiadavky pre túto pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pozitívny vzťah ku gastronómii
-prax v odbore
-samostatnosť
-zodpovednosť
-zmysel pre poriadok a čistotu
-časová flexibilita
-tímová práca
-chuť a ochota pracovať

Kaštieľ Kubínyi je historický areál, ktorý sa nachádza vo Vyšnom Kubíne. Celý objekt prešiel kompletnou rekonštrukciou a v súčastnosti slúži ako hotel s reštauráciou. Naše priestory sú ideálnym miestom pre relax spojený s kvalitnou gastronómiou. Organizujeme kultúrne podujatia, zabezpečuje výnimočný catering, realizujeme svadby, firemné akcie či rodinné oslavy. Viac sa o nás dozviete na www.kastielkubinyi.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3940828  Dátum zverejnenia: 21.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac