Front of house / Recepčná

Kaštieľ Kubínyi s.r.o.

Miesto práce
Mjr. Archipova 25, Vyšný Kubín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 000 EUR/mesiacmožnosť motivačných odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša dynamicky sa rozvíjajúca prevádzka s mladým, ale zodpovedným tímom hľadá človeka na pozíciu Front of house / recepčná .
Naším spoločným cieľom je poskytovať nadštandardné služby v krásnom prostredí histrického areálu Kaštieľa Kubínyi. Ponúkame dlhodobú spoluprácu a možnost odborného rastu a sebarealizácie vo výnimočných priestoroch.

• aktívna telefonická a e-mailová komunikácia ohľadom rezervácií hotelových izieb s klientmi
• rezervácia izieb, spracovanie a vytváranie rooming listov evidencia hostí, check in, check out
• administratívne spracovávanie poskytnutých dát a ich evidencia v rezervačnom systéme Hores
• zodpovednosť za aktualizáciu dát a cien v rezervačnom systéme
• spolupráca s jednotlivými oddeleniami (wellness, reštaurácia, housekeeping)
• zodpovednosť za zverenú hotovosť a kasu
• zabezpečenie komfortu hostí a poskytovanie informácii o aktivitách v regióne
• správa a aktualizácia SS
• rezervácia a príprava eventov

Pmožnosť dlhodobého perspektívneho zamestnania
práca v krásnom prostredí historického kaštieľa
tímová práca v mladom kolektíve
možnosť ďalšieho vzdelávania sa a kariérneho rastu
kvalitné podmienky pre výkon práce
zamestnanecká zľava a iné bonusy
zamestnanecká strava
pracovné oblečenie

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis na adresu: [email protected] alebo zareagujte prostredníctvom portálu Profesia.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí splnia stanovené požiadavky pre túto pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, Cestovný ruch, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
WordPress - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita
zodpovednosť
reprezentatívne a profesionálne vystupovanie
komunikačné schopnosti
odolnosť voči stresovým situáciam
tímová práca

Kaštieľ Kubínyi je historický areál, ktorý sa nachádza vo Vyšnom Kubíne. Celý objekt prešiel kompletnou rekonštrukciou a v súčastnosti slúži ako hotel s reštauráciou. Naše priestory sú ideálnym miestom pre relax spojený s kvalitnou gastronómiou. Organizujeme kultúrne podujatia, zabezpečuje výnimočný catering, realizujeme svadby, firemné akcie či rodinné oslavy. Viac sa o nás dozviete na www.kastielkubinyi.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3940826  Dátum zverejnenia: 21.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac