1 300 EUR

Kuchár

Kaštieľ Kubínyi s.r.o.

Miesto práce
Mjr. Archipova, Vyšný Kubín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
1 300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si kuchár, ktorý sa chce posunúť ďalej vo svojej kariére, ktorý chce pracovať v modernej, dobre vybavenej medzinárodnej kuchyni, rád pracuješ s kvalitnými sezónnymi produktami a chcel by si byť súčasťou výnimočného začínajúceho projektu, tak sa nám ozvi.

Čo od Teba budeme vyžadovať:

-vášeň a zápal pre prácu v kuchyni
-ochotný učiť sa a rozvíjať svoje schopnosti
-ambícia dosiahnuť úspech a pomôcť nám v raste

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1300 Eur + ďalšie bonusy v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta

V čom sa o nás môžeš oprieť:
-plat zodpovedajúci schopnostiam, ktorý pri zlepšení schopností radi prispôsobíme
-v prípade potreby ubytovanie
-samozrejmé výhody (zamestnanecké oblečenie, podpora vzdelávania, spoločné teambuildingy a iné)
-pretrvávajúci tréning a vzdelávanie sa v oblasti gastronómie s možnosťou stáží v iných kvalitných hoteloch a reštauráciách na Slovensku ale aj v zahraničí
-šanca rozvíjať svoju kreativitu

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujte nás prostredníctvom emailu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.10.2019 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

analytické myslenie
spoľahlivosť
komunikatívnosť
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
sebaovládanie
organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
tímová práca
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Kaštieľ Kubínyi pochádza zo 17. storočia, no svoju súčasnú podobu získal v prvej polovici 18. storočia, keď bol počas barokovej prestavby rozšírený do súčasných rozmerov a získal svoje typické cibuľovité veže. Kaštieľ sa spolu s bývalými stajňami nachádza v rozľahlom anglickom parku. Od roku 2010 prešiel celý areál dôslednou rekonštrukciou a v obnovených priestoroch je hotel a reštaurácia Amalia. V kaštieli si okrem kvalitného jedla môžete vybrať zo 150 druhov jedinečných kvalitných vín z Talianska, Španielska, Francúzska, ale aj Slovenska a dokončiť prehliadkou kaštieľa.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

M.R. Štefánika 2266
026 01 Dolný Kubín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Surovčíková
Tel.: +421948451951
E-mail: poslať životopis
ID: 3751414   Dátum zverejnenia: 10.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300 Eur + ďalšie bonusy v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta