Manažér prevádzky reštaurácie a hotela/F&B manager

Kaštieľ Kubínyi s.r.o.

Miesto práce
Vyšný Kubín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1300 Eur + ďalšie bonusy v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Organizovanie, riadenie, kontrola a zodpovednosť za plynulý a bezproblémový chod výrobného a odbytových stredísk hotela (kuchyňa, bar a reštaurácia)
- Komplexný a operatívny manažment prevádzky
- Zodpovednosť za tvorbu kalkulácií, jedálnych lístkov, menu zostáv
- Zodpovednosť za efektivitu a logistiku skladového hospodárstva
- Zodpovednosť za riadne a včasné spracovanie inventúr
- Zodpovednosť za celkovú kvalitu poskytovaných služieb
- Zodpovednosť za zvyšovanie kvality a úrovne poskytovaných služieb
- Sledovanie a uplatňovanie noviniek a trendov v oblasti gastronómie
- Zodpovednosť za dodržiavanie legislatívnych noriem
- Dohľad a realizácia firemných akcií, školení, seminárov, rodinných osláv a spoločenských podujatí
- Zodpovednosť za správne, včasné a riadne spracovanie príslušných prevádzkových dokladov a výkazov, podklady pre účtovníctvo
- Zabezpečovanie a kontrola dodržiavania prevádzkových, hygienických a bezpečnostných štandardov
- Kontrola a zodpovednosť za efektivitu práce na zverených úsekoch
- Komunikácia s klientom a vytváranie dlhodobých pozitívnych vzťahov
- Príprava, koordinovanie a zabezpečovanie požiadaviek klientov
- Komunikácia s dodávateľmi a udržiavanie dobrých obchodných vzťahov
- Riešenie prípadných krízových situácií
- Navrhovanie a zlepšovanie nových pracovných postupov
- Vedenie, koordinácia a motivácia pracovníkov (kontrolná a riadiaca činnosť)
- Zodpovednosť za plnenie cieľov a úloh stanovených vedením spoločnosti

Práca v neštandardnom a krásnom prostredí renesančného kaštieľa.
Firemné teambildingy.
Možnosť ďalšieho vzdelávania, stačí ochota a chuť napredovať.
Firemné stravovanie samozrejmosťou.

O výberom konaní budeme informovať len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment, hotelová akadémia, reštauračné služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

A

Vedieť pracovať pod stresom.
Nemecký jazyk - výhodou.
5 rokov praxe v obore reštauračných a hotelových služieb je nevyhnutnosť.
Od kandidáta sa vyžaduje ekonomická gramotnosť, manažérske zručnosti, schopnosť viesť a koučovať ľudí tak aby prinášali čo najlepšie výsledky.
Znalosť programu Hores a Food je výhodou.

Kaštieľ Kubínyi je historický areál, ktorý sa nachádza vo Vyšnom Kubíne. Celý objekt prešiel kompletnou rekonštrukciou a v súčastnosti slúži ako hotel s reštauráciou. Naše priestory sú ideálnym miestom pre relax spojený s kvalitnou gastronómiou. Organizujeme kultúrne podujatia, zabezpečuje výnimočný catering, realizujeme svadby, firemné akcie či rodinné oslavy. Viac sa o nás dozviete na www.kastielkubinyi.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3613395  Dátum zverejnenia: 17.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 Eur + ďalšie bonusy v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta