Údržbár

Kaštieľ Gbeľany, s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 140, 013 02 Gbeľany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
9 EUR/hod.základná mzda (možnosť navýšenia po skúšobnej dobe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba el. siete a príslušných el. zariadení, obsluha kotolne
- pravidelná ranná údržba a kontrola technológií vo všetkých prevádzkach hotela vrátane wellness, kotolne a bowlingu
- udržiavanie prevádzok energií (el. energia, plyn, voda, kanalizácia)
- vykonávanie údržby v objekte a v areáli hotela
- celoročná údržba parkoviska
- komunikácia a úzka spolupráca s nadriadeným pracovníkom
- osvedčenie min. §21 - základy

- dlhodobé perspektívne zamestnanie
-pracovné oblečenie
-zamestnanecká strava
- vzdelávanie
-práca v modernej prevádzke a v mladom kolektíve
- práca na dlhý/krátky týždeň

Informácie o výberovom konaní

kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.12.2022 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti v oblasti údržby elektrických zariadení
-pozitívny a zodpovedný prístup k práci
- zmysel pre prácu v kolektíve
-precíznosť, zmysel pre detail
-samostatnosť, spoľahlivosť, časová flexibilita

Historický hotel Château Gbeľany 4* sa nachádza 10 km od Žiliny smerom do národného parku Malá Fatra. Ide o zrekonštruovaný barokový kaštieľ z polovice 18.storočia uprostred anglického parku.
Hotel má 34 izieb rôzneho štandardu, spolu 70 pevných lôžok a 20 prísteliek. Vďaka komplexnému vybaveniu je vhodný na usporiadanie konferencií, teambuildingov, svadieb i rodinných osláv. Konferenčná sála má kapacitu až 300 osôb pri divadelnom sedení. Pre menšie podujatia sú určené salóniky v historickej časti hotela alebo vináreň. V reštaurácii BELENE je možné vybrať si z ponuky a la carte a v lobby bare zo širokej ponuky alkoholických i nealkoholických nápojov. Zázemie pre aktívny oddych aj relax tvorí wellness, bowling a fitness.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Repáňová
Tel.: +421904420420
E-mail: poslať životopis
ID: 4336337  Dátum zverejnenia: 24.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.