Údržbár

Kaštieľ Gbeľany, s. r. o.

Miesto práce
CHÂTEAU GBEĽANY, Hlavná, Gbeľany, Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
8 EUR/hod.základná mzda + odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba el. siete a príslušných el. zariadení, obsluha kotolne
- pravidelná ranná údržba a kontrola technológií vo všetkých prevádzkach hotela vrátane wellness, kotolne a bowlingu
- udržiavanie prevádzok energií (el. energia, plyn, voda, kanalizácia)
- vykonávanie údržby v objekte a v areáli hotela
- celoročná údržba parkoviska
- komunikácia a úzka spolupráca s nadriadeným pracovníkom

- dlhodobé perspektívne zamestnanie
-pracovné oblečenie
-zamestnanecká strava
- vzdelávanie
-práca v modernej prevádzke a v mladom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti v oblasti údržby elektrických zariadení
-pozitívny a zodpovedný prístup k práci
- zmysel pre prácu v kolektíve
-precíznosť, zmysel pre detail
-samostatnosť, spoľahlivosť, časová flexibilita

Historický hotel Château Gbeľany 4* sa nachádza 10 km od Žiliny smerom do národného parku Malá Fatra. Ide o zrekonštruovaný barokový kaštieľ z polovice 18.storočia uprostred anglického parku.
Hotel má 34 izieb rôzneho štandardu, spolu 70 pevných lôžok a 20 prísteliek. Vďaka komplexnému vybaveniu je vhodný na usporiadanie konferencií, teambuildingov, svadieb i rodinných osláv. Konferenčná sála má kapacitu až 300 osôb pri divadelnom sedení. Pre menšie podujatia sú určené salóniky v historickej časti hotela alebo vináreň. V reštaurácii BELENE je možné vybrať si z ponuky a la carte a v lobby bare zo širokej ponuky alkoholických i nealkoholických nápojov. Zázemie pre aktívny oddych aj relax tvorí wellness, bowling a fitness.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3856527  Dátum zverejnenia: 27.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.