Hotelová gazdiná

Kaštieľ Gbeľany, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za čistotu hotelových priestorov a hotelových izieb v súlade s hotelovými štandardmi, kontrola odvedených prác, kontrola čistoty priestorov v rámci hotela
• príprava pracovného plánu - vedenie a koordinácia úloh členov tímu, zodpovednosť za dodržiavanie a optimalizáciu pracovných postupov
• príprava mesačného harmonogramu smien oddelenia housekeeping (chyžné + pracovníčka v práčovni) na základe obsadenosti hotela a vyťaženosti priestorov
• úzka spolupráca s oddeleniami v rámci celého hotela
• komunikácia a plánovanie dodávateľských služieb
• vybavovanie objednávok a administratívnych podkladov súvisiacich s agendou
• spravovanie skladov hotela súvisiacich s oddelením housekeeping, mesačné inventúry

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

750 - 850 € mzda v závislosti od schopností a praxe vrátane príplatkov, + odmeny

- práca v príjemnom prostredí 4* hotela
- možnosť dlhodobej pracovnej perspektívy
- pracovné oblečenie
- zamestnanecká strava priamo v hoteli
- bonusová ponuka hotelových služieb

Vaše životopisy s krátkym motivačným listom môžete zasielať na [email protected]
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú kritéria. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.11.2019 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, manažment

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Zodpovednosť a zmysel pre poriadok
• Silná orientácia na zákazníka a služby, samostatná pracovná činnosť,
• Flexibilita, schopnosť rýchlo sa prispôsobovať vzniknutým situáciám
• Komunikačné schopnosti, dôveryhodné a reprezentatívne vystupovanie
• Schopnosť viesť a motivovať svoj tím
• Skúsenosti na rovnakej, prípadne obdobnej pozícii, skúsenosti s riadením ľudí sú výhodou

Historický hotel Château Gbeľany 4* sa nachádza 10 km od Žiliny smerom do národného parku Malá Fatra. Ide o zrekonštruovaný barokový kaštieľ z polovice 18.storočia uprostred anglického parku.
Hotel má 33 izieb rôzneho štandardu, spolu 70 pevných lôžok a 20 prísteliek. Vďaka komplexnému vybaveniu je vhodný na usporiadanie konferencií, teambuildingov, svadieb i rodinných osláv. Konferenčná sála má kapacitu až 300 osôb pri divadelnom sedení. Pre menšie podujatia sú určené salóniky v historickej časti hotela alebo vináreň. V reštaurácii BELENE je možné vybrať si z ponuky a la carte a v lobby bare zo širokej ponuky alkoholických i nealkoholických nápojov. Zázemie pre aktívny oddych aj relax tvorí wellness, bowling a fitness.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Hlavná 140
013 02 Gbeľany

Kontakt

ID: 3493104   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750 - 850 € mzda v závislosti od schopností a praxe vrátane príplatkov, + odmeny