Chyžná/pomocnica v práčovni

Kaštieľ Gbeľany, s. r. o.

Miesto práce
Gbeľany
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovanie izieb a verejných priestorov v štvorhviezdičkovom hoteli
- pomocnica v hotelovej moderne vybavenej práčovni - pranie prádla, maglovanie, žehlenie
- spolupráca s jednotlivými oddeleniami (wellness, reštaurácia, recepcia)
- jednozmenná nepretržitá prevádzka

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

640 - 800 € mzda vrátane príplatkov, + odmeny

- Práca v mladom kolektíve a v novom hotelovom zariadení
- Pracovné oblečenie
- Zamestnanecká strava
- Možnosť využívať hotelové služby za zvýhodnené ceny

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.11.2019 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívny prístup k práci
- orientácia na precíznu prácu so zmyslom pre detail
- samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita

Historický hotel Château Gbeľany 4* sa nachádza 10 km od Žiliny smerom do národného parku Malá Fatra. Ide o zrekonštruovaný barokový kaštieľ z polovice 18.storočia uprostred anglického parku.
Hotel má 33 izieb rôzneho štandardu, spolu 70 pevných lôžok a 20 prísteliek. Vďaka komplexnému vybaveniu je vhodný na usporiadanie konferencií, teambuildingov, svadieb i rodinných osláv. Konferenčná sála má kapacitu až 300 osôb pri divadelnom sedení. Pre menšie podujatia sú určené salóniky v historickej časti hotela alebo vináreň. V reštaurácii BELENE je možné vybrať si z ponuky a la carte a v lobby bare zo širokej ponuky alkoholických i nealkoholických nápojov. Zázemie pre aktívny oddych aj relax tvorí wellness, bowling a fitness.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Hlavná 140
013 02 Gbeľany

Kontakt

ID: 3150069   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   640 - 800 € mzda vrátane príplatkov, + odmeny