Pomocná sila do kuchyne

Kaštieľ Gbeľany, s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
4,05 EUR/hod.4,00 EUR/hod./netto základná mzda(nástupný plat) /finálna úroveň závisí od individuálnych schopností skúseností vybraného kandidáta/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocné práce pri príprave jedla v súčinnosti s kuchárom (čistenie zeleniny)
- upratovanie kuchyne a zázemia kuchyne
- umývanie riadu - taniere, hrnce (umývačka riadu)
- jednozmenná nepretržitá prevádzka

Pracovná doba - skrátený úväzok
15 - 22,00 hod (event. 21,00 hod podľa otváracích hodín) dlhý/krátky týždeň

- práca v mladom kolektíve a v novom hotelovom zariadení
- pracovné oblečenie
- zamestnanecká strava
- možnosť využívať hotelové služby za zvýhodnené ceny

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívny prístup k práci
- zmysel pre prácu v kolektíve
- samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita
- vysoké pracovné nasadenie

Historický hotel Château Gbeľany 4* sa nachádza 10 km od Žiliny smerom do národného parku Malá Fatra. Ide o zrekonštruovaný barokový kaštieľ z polovice 18.storočia uprostred anglického parku.
Hotel má 34 izieb rôzneho štandardu, spolu 70 pevných lôžok a 20 prísteliek. Vďaka komplexnému vybaveniu je vhodný na usporiadanie konferencií, teambuildingov, svadieb i rodinných osláv. Konferenčná sála má kapacitu až 300 osôb pri divadelnom sedení. Pre menšie podujatia sú určené salóniky v historickej časti hotela alebo vináreň. V reštaurácii BELENE je možné vybrať si z ponuky a la carte a v lobby bare zo širokej ponuky alkoholických i nealkoholických nápojov. Zázemie pre aktívny oddych aj relax tvorí wellness, bowling a fitness.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2963902  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,05 EUR/hod.