Čašník / čašníčka/ výpomoc akcie/brigáda

Kaštieľ Gbeľany, s. r. o.

Miesto práce
Gbeľany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
4,5 - 6 EUR/hod.základná mzda /finálna úroveň závisí od individuálnych schopností skúseností vybraného kandidáta/ + príplatky za akcie po 22,00 hod min.16 - 24 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutého kolektívu hľadáme posily :

Čašník
- práca v reštaurácií a lobby bare štvorhviezdičkového hotela
- obsluhovanie zákazníkov a komunikácia s nimi
- príprava nápojov
- práca s pokladňou
- príprava a udržiavanie poriadku na pracovisku

Výpomoc/brigáda
- počas akcií výpomoc na gastro úseku s obsluhou, prípravou priestorov
- zmeny sa pripravujú podľa možností brigádnika
- prijmeme aj osobu bez skúseností ale s chuťou pracovať, ktorá nemá strach z komunikácie s hosťom

- 20% zľava na čerpané služby hotela pre zamestnancov na TPP a manžela, manželku, detí, rodičov.
- 10% zľava na čerpané služby hotela pre zamestnancov na skrátený úväzok, dohodu.
- Zľava na akcie usporiadané hotelom (koncerty, divadelné predstavenie a pod.)
- Zdarma vstup do hotelového fitness pre zamestnancov na TPP.
- 4x ročne masáž pre zamestnancov na TPP
- Zamestnanecké oblečenie pre zamestnancov na TPP a dohodárov (po trojmesačnej skúšobnej dobe)
- Ubytovanie pre zamestnancov počas pracovného turnusu

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Uprednostnení budú uchádzači s praxou v danom odbore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

- podľa praxe určená výška platu

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie, komunikatívnosť, zmysel pre detail, kreativita, flexibilita, zmysel pre prácu v tíme,zdravotná a odborná spôsobilosť

Historický hotel Château Gbeľany 4* sa nachádza 10 km od Žiliny smerom do národného parku Malá Fatra. Ide o zrekonštruovaný barokový kaštieľ z polovice 18.storočia uprostred anglického parku.
Hotel má 34 izieb rôzneho štandardu, spolu 70 pevných lôžok a 20 prísteliek. Vďaka komplexnému vybaveniu je vhodný na usporiadanie konferencií, teambuildingov, svadieb i rodinných osláv. Konferenčná sála má kapacitu až 300 osôb pri divadelnom sedení. Pre menšie podujatia sú určené salóniky v historickej časti hotela alebo vináreň. V reštaurácii BELENE je možné vybrať si z ponuky a la carte a v lobby bare zo širokej ponuky alkoholických i nealkoholických nápojov. Zázemie pre aktívny oddych aj relax tvorí wellness, bowling a fitness.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2222986  Dátum zverejnenia: 5.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.