Manažer F&B prevádzky

Kaštieľ Gbeľany, s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 140, 013 02 Gbeľany, okres Žilina
Termín nástupu
01.04.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadiť a kontrolovať činnosť hotelovej kuchyne, reštaurácie a skladov,
- Zodpovedať za dodržiavanie hygienických predpisov, technologických výrobných postupov, gastronomických zásad a štandardov obsluhy,
- Riadiť školenia a odbornú prípravu podriadených zamestnancov,
- Prijímať objednávky, organizovať prípravu, realizáciu a zúčtovanie akcií organizovaných v hoteli,
- Príprava cenových ponúk pre klientov,
- Riadiť a kontrolovať zamestnancov stravovacej prevádzky
- Dodržiavať a kontrolovať HACCP,
- Podieľať sa na inováciách a zvyšovaní kvality poskytovaných služieb,
- Kalkulácie jedál a nápojov, objednávanie tovaru, inventúra, skladové hospodárstvo,
- Spolupráca na tvorení a la carte,
- Pravidelný report, tvorenie pracovného rozvrhu,
- Zodpovednosť za vysokú úroveň interného a externého zákazníckeho servisu,
- Zodpovednosť za prípravu plánov, stanovenie cieľov a vyhodnocovanie reportov

Osobné ohodnotenie, výhody a benefity budú upresnené v rámci osobného pohovoru.

Kaštieľ Gbeľany hľadá MANAŽERA F&B PREVÁDZKY. Platové podmienky a požiadavky na pracovnú pozíciu budú upresnené na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, manažment

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - základy
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- samostatnosť
- kreativita
- empatia
- pro zákaznícka orientácia
- zvládanie stresových situácii

Historický hotel Château Gbeľany 4* sa nachádza 10 km od mesta Žiliny smerom do národného parku Malá Fatra. Ide o zrekonštruovaný barokový kaštieľ z polovice 18.storočia uprostred anglického parku.
Hotel má 33 izieb, konferenčnú miestnosť, reštauráciu BELENE, lobby bar, vináreň, salóniky, wellness centrum, bowling a fitness centrum.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Hlavná 140/38
013 02 Gbeľany
ID: 2195971   Dátum zverejnenia: 13.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou