Finančný manažér

KASPIAN - Občianske združenie

Miesto práce
Petržalka
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
jún 2024
Mzdové podmienky (brutto)
830 EUR/mesiacNástupný plat 700€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Realizácia činností spojených s finančnou a personálnou agendou.
  • Spolupráca s externou účtovníckou firmou - príprava podkladov pre spracovanie účtovníctva a miezd.
  • Kontrola výstupov od účtovníkov.
  • Evidencia faktúr a výdavkov.
  • Realizácia platieb v spolupráci s koordinátormi projektov.
  • Správa finančnej agendy jednotlivých projektov - príprava rozpočtov, evidencia dokladov, komunikácia s projektovými manažérmi v prípade potreby doplňujúcich informácií, spracovanie vyúčtovaní a reportov čerpania projektov pre donorov (nadácie, štátne a súkromné inštitúcie).
  • Agenda podnájmov, zmlúv a fakturácia našich služieb.
  • Evidencia a odosielanie pošty.
  • Administratívna podpora projektov.

Ďalšie typické príklady obsahu práce:

  • Príprava finančných správ a analýz pre vedenie združenia.
  • Komunikácia s inštitúciami a donormi.
  • Plánovanie a komunikácia finančných potrieb združenia.
  • Porady a stretnutia s koordinátormi projektov na plánovanie platieb a výdavkov.
  • Spracovanie finančných štatistík a správ.

Pracovná doba:

  • Pracovná doba je flexibilná zvyčajne 4 hodiny denne, preferujeme prácu v doobedňajších hodinách.
  • Plánovaný rozsah práce je na 50% úväzok.
  • Je možné, že sa vyskytnú prípady, kedy bude potrebné pracovať mimo tejto pracovnej doby.

  • Máme pre teba priateľské, neformálne a inšpiratívne pracovné prostredie.
  • U nás budeš pracovať v menšom kolektíve, kde sa každý pozná.
  • Ak ti vyhovuje pracovať len v doobedných hodinách, u nás si na správnom mieste.
  • Okrem zákonnej dovolenky ti poskytneme ďalších 5 dní voľna, aby si si mohol/a oddýchnuť.
  • Sme flexibilní a podporujeme tvoj rozvoj. Máš možnosť zúčastňovať sa na vzdelávacích, tréningových a teambuildingových aktivitách.

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie je viackolové.
Na osobné stretnutie si zamestnávateľ vyhradzuje právo pozvať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Google Workspace - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  1. Typ vzdelania: Finančné, ekonomické
  2. Hard skills: Analytické myslenie, skúsenosti s finančnými procesmi
  3. Soft skills: Samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci
  4. Súlad s hodnotami združenia.

KASPIAN je občianske združenie, ktoré sa 27. rok venuje deťom a mládeži hlavne v Petržalke. Naším cieľom je, aby sa “decká” mohli zdravo rozvíjať v bezpečnom prostredí. Ponúkame im podporu, poradenstvo, pomoc a širokú škálu voľnočasových, vzdelávacích, preventívnych, či participatívnych služieb a aktivít. Môžu nás stretnúť v uliciach mesta, v klube, na školách alebo v online priestore. Mapujeme potreby detí a mladých, a venujeme sa aj práci s komunitou, v ktorej žijú a trávia čas. Svoje skúsenosti posúvame rodičom, študentom aj odborníkom v oblasti práce s mládežou. Naše terénne služby sú akreditované podľa zákona č. 305/2005 Z.z. o sociálnoprávnej ochrane a sociálnej kuratele a klub je registrovanou nízkoprahovou sociálnou službou pre deti a rodinu podľa zákona č. 448/2008 Z.z. o sociálnych službách.

Viac o nás na www.kaspian.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Milatová
Tel.: +421910971887
E-mail: poslať životopis
ID: 4815623  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 830 EUR/mesiac