Programátor C#: Pracuj na nových projektoch a zanechaj stopu v digitálnom svete!

KASO TECHNOLOGIES, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 2 500 EUR/mesiacVynikajúce platové ohodnotenie pre skúsených programátorov C#, výška platu závisí od tvojich skúseností a odhodlania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytváraj aplikácie, rozvíjaj naše systémy a zapoj sa do vzrušujúcich projektov v širokom spektre odvetví. Tvoj hlas pre inovácie bude ocenený a nezostane nevypočutý!

práca v inšpiratívnom kolektíve,
možnosť osobného rastu,
priestor pre vlastné nápady,
vynikajúce platové ohodnotenie.

pošli nám svoj životopis a info o tvojich realizovaných projektoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

SQL - Pokročilý
C# - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý
Blazor - Mierne pokročilý
Rest API - Mierne pokročilý
Oracle - Základy

rozložiť problémy na menšie časti a systematicky ich riešiť,
porozumieť komplexným logickým štruktúram a matematickým princípom,
venovať sa drobnostiam a zabezpečiť, že kód je presný a bez chýb,
nachádzať nové a kreatívne spôsoby riešenia problémov,
efektívne využívať frameworky,
spolupracovať s inými členmi tímu, komunikovať a prispievať k úspešnému dokončeniu projektov,
prispôsobiť sa novým technológiám, nástrojom a prostrediam a rýchlo sa učiť nové koncepty,
ochota udržiavať sa v obraze o najnovších trendoch a technológiách v oblasti programovania, a neustále sa rozvíjať a zdokonaľovať svoje zručnosti.

Roky skúseností: Inovatívna spoločnosť v oblasti vývoja informačných systémov a aplikácií. Pripojte sa k trendu zlepšovania budúcnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4596295  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac