Obchodník stínicí techniky pro pobočku Bratislava

KASKO-BLINDS a.s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

BAVÍ VÁS OBCHODNÍ ČINNOST?
MÁTE SCHOPNOST UPOUTAT A VYVOLAT ZÁJEM U ZÁKAZNÍKA?

NÁPLŇ PRÁCE:

- rozšiřování prodeje sortimentu u stávajících zákazníků
- získávání potencionálních zákazníků
- navazování kontaktů
- prezentace značky a výrobků firmy u zákazníka
- školení zákazníků na firemním Showroomu
- mapování konkurence

POŽADUJEME:

- obchodní dovednosti na vysoké úrovni
- profesionální vystupování
- přirozené charisma
- sebevědomý člověk, který se umí přesně vyjadrovat
- komunikační schopnosti
- min. SŠ vzdělání

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:

- dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr ve stabilní české společnosti působící na trhu 30 let
- potřebné obchodní a produktové školení na centrále firmy
- služební automobil, mobilní telefon a notebook
- individuální benefity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Přední český výrobce interiérové a venkovní stínicí techniky a garážových vrat.
ID: 4124378  Dátum zverejnenia: 16.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/měsíc