Montážně-servisní technik pro Slovensko

KASKO-BLINDS a.s.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE:

- přímá komunikace se zákazníky
- technické posouzení zakázek a jejich kompletní příprava
- zaměřování zakázek stínicí techniky
- montáže venkovních žaluzií a rolet, markýz, sekčních garážových vrat
- technická podpora odběratelům

POŽADUJEME:

- manuální zručnost a technická zdatnost
- organizační dovednosti
- odpovědnost a preciznost
- flexibilní pracovní doba
- předchozí praxe v oboru stínicí techniky či stavebnictví výhodou
- zájem o další vzdělávání
- řidičský průkaz sk.B a ochota cestovat

NABÍZÍME:

- práci na HPP ve stabilní české společnosti působící na trhu 30 let
- služební automobil i pro soukromé účely, mobilní telefon
- potřebné obchodní a produktové školení na centrále firmy
- individuální přístup
- zaměstnanecké slevy
- po zapracování a dlouhodobé praxi v terénu je možné řešení složitějších úkonů, profesní růst, řízení zakázek

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Přední český výrobce interiérové a venkovní stínicí techniky a garážových vrat.
ID: 4024238  Dátum zverejnenia: 22.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/měsíc