Obchodník stínicí techniky pro Rakouský trh

KASKO-BLINDS a.s.

Místo práce
Rakousko (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 EUR/měsícfixní a variabilní odměna

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co požadujeme:

praxi na pozici obchodního zástupce
obchodní dovednosti na vysoké úrovni
profesionální vystupování
přirozené charisma
sebevědomého člověka, který se umí přesně vyjadřovat, a to z pozice silné a komunikativní osobnosti
min. SŠ vzdělání

Náplň práce:

znalost německého jazyka na komunikativní úrovni
velmi dobré komunikační dovednosti, vyjednávací dovednosti a příjemné vystupování
rozšiřování prodeje sortimentu u stávajících zákazníků
navazování kontaktů
prezentace značky a výrobků firmy u zákazníka
mapování konkurence

Nabízíme:

dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr - smlouva na dobu neurčitou
důkladné zaškolení v centrále společnosti Vsetín
služební automobil i pro osobní účely, služební telefon i notebook
flexibilní pracovní doba
firemní oslavy a akce
zaměstnanecké slevy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Přední český výrobce interiérové a venkovní stínicí techniky a garážových vrat.
ID: 3938705  Dátum zverejnenia: 13.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc