Technik údržby s praxou / Experienced maintenance technician

KASAI SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 400 EUR/mesiacfinálna mzda bude dohodnutá na základe seniority uchádzača, dochádzkový bonus do výšky 50€ mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti pôsobiacej v rámci automobilového priemyslu hľadáme technika údržby, ktorý je držiteľom osvedčenia o odbornej spôsobilosti na vykonávania činnosti na vyhradenom technickom zariadení elektrickom pre stupne odbornej spôsobilosti podľa §22 vyhl. č. 508/2009 Z.z.

Náplň práce:
• Maximalizovať chod a efektívnosť výrobných zariadení a strojov
• Podporovať údržbu budovy výrobného závodu
• Nájsť chybu na strojoch, navrhnúť a na základe schválenia implementovať vhodné riešenia
• Vykonávať inštaláciu a údržbu nových a existujúcich zariadení vrátane údržby budovy a kancelárií
• Porozumieť a vydať odporúčania, potom vykonávať zmeny v procese a strojoch v prípade potreby
• Spojenie s externými dodávateľmi a internými zákazníkmi
• Vykonávať nepretržité zlepšovacie činnosti na zabezpečenie budúcej efektívnosti vo všetkých aspektoch oddelenia údržby
• Komunikácia s príslušnými oddeleniami, aby sa dosiahla efektivita zariadení

• práca pre úspešnú medzinárodnú automotive spoločnosť s bohatou históriou
• možnosti kariérneho rastu a osobného rozvoja
• byť súčasťou medzinárodnej spoločnosti a stať sa členom KSL

Ďakujeme za každý zaslaný životopis, avšak budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky v zmysle požiadaviek v inzeráte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Skúsenosti na rovnakej pozícii - min. 3roky
• Skúsenosti z automotive spoločnosti
• Znalosť strojov a zariadení v automobilovej výrobe
• Precíznosť
• Anglický jazyk výhodou ale nie podmienkou
• Samostatnosť
• Výborné technické znalosti, elektrotechnická vyhláška §22
• Chuť pracovať v tíme ale aj samostatne
• Ochota pracovať na smeny

KASAI KOGYO Ltd. je japonská spoločnosť, TIER1 dodávateľ automobilového priemyslu, s viac ako 100 ročnou históriou. Svojou dlhodobou víziou na dosiahnutie "excelentnej globálnej spoločnosti" sa skupina Kasai snaží stať spoločnosťou, ktorá dokáže dôsledne poskytovať kvalitu, náklady a produkty, ktoré spĺňajú potreby zákazníkov. Cieľom spoločnosti je aj naplniť svoju sociálnu zodpovednosť (CSR) tým, že prijme aktívne opatrenia na to, aby sa v súlade s legislatívou stala šetrnou k životnému prostrediu.
Výrobný závod na Slovensku, v Leviciach bol založený koncom leta 2017 a bude prvým výrobným závodom KASAI na kontinentálnej Európe.
ID: 3960719  Dátum zverejnenia: 13.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac