Zriaďovač / Setter vstrekolisov

KASAI SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiac+ príspevok na cestovné do výšky 50€ mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• výmena vstrekovacích foriem pre výrobu
• participácia na menších opravách, plnenie vstrekolisu granulátom, kontrola teploty a nastavení
• kontrola funkčnosti strojov, prestavenie formy, práca s mostovým žeriavom
• vedenie evidencie o pohybe foriem, eskalácia poruchy/ problému v prípade potreby supportu oddelenia inžinieringu alebo údržby
• nastavovanie výrobných procesov vstrekovania
• práca na 3 zmeny
• reporting príslušnému team leadrovi

• práca v nadnárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou vo fáze greenfield project na Slovensku
• možnosť sebarealizácie a osobného rozvoja
• dotované stravovanie za doplatok 1,24€

Ďakujeme za zaslanie životopisov, avšak budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

nastavovač vstrekolisov

Počet rokov praxe

2

• prax min. 2 roky so vstrekolismi, silné technické cítenie
• byť zodpovedná a samostatná osoba
• chuť pracovať v tíme
• odolnosť voči stresu
• veľkou výhodou prax z automotive a žeriavnicky preukaz

KASAI KOGYO Ltd. je japonská spoločnosť, TIER1 dodávateľ automobilového priemyslu, s viac ako 100 ročnou históriou. Svojou dlhodobou víziou na dosiahnutie "excelentnej globálnej spoločnosti" sa skupina Kasai snaží stať spoločnosťou, ktorá dokáže dôsledne poskytovať kvalitu, náklady a produkty, ktoré spĺňajú potreby zákazníkov. Cieľom spoločnosti je aj naplniť svoju sociálnu zodpovednosť (CSR) tým, že prijme aktívne opatrenia na to, aby sa v súlade s legislatívou stala šetrnou k životnému prostrediu.
Výrobný závod na Slovensku, v Leviciach bol založený koncom leta 2017 a bude prvým výrobným závodom KASAI na kontinentálnej Európe.
ID: 3931044  Dátum zverejnenia: 26.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac