Technik BOZP

KASAI SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac- príspevok na cestovné až do výšky 50 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia oblasti BOZP a OPP
- implementácia, kontrola a dodržiavanie bezpečnostných štandardov KASAI SLOVAKIA a platnej legislatívy SR
- zabezpečovanie prevencie skoronehôd, pracovných a iných úrazov, chorôb z povolania a požiarov, a v prípade ich výskytu zodpovedá za ich bezodkladné vyšetrenie, administráciu a štatistiku
- kontroluje bezpečnosť strojov a technických zariadení, pracovné prostredie a podmienky
- poskytuje konzultácie ohľadom bezpečnosti strojov a technických zariadení, pracovného prostredia a podmienok
- informuje nadriadených o zaznamenaných nedostatkoch
- vypracovanie a aktualizácia systému a programov výchovy a vzdelávania zamestnancov, poskytovania a používania OOPP, vnútorných predpisov, pravidiel a pokynov BOZP, vedenia dokumentácie BOZP a pod.
- zavádza, rozvíja a aktualizuje systém ochrany pred požiarmi (alarmy, evakuačný plán, príslušná dokumentácia), spolupracuje s miestnymi hasičmi, realizuje protipožiarne cvičenia a školenia
- vykonáva pravidelné školenia zamestnancov, návštev a dodávateľov závodu
- zodpovedá za správne určenie OOPP, ich objednávanie, naskladnenie a vydávanie
- komunikuje s dodávateľmi v rámci BOZP a OPP

- práca pre úspešnú medzinárodnú automotive spoločnosť
- možnosti kariérneho rastu a osobného rozvoja

S úctou ku všetkým záujemcom: kontaktujeme len kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci, Ochrana pred požiarmi

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- osvedčenie technika BOZP a OPP
- certifikát autorizovaného bezpečnostného technika - výhodou
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti CO – výhodou
- prax v oblasti BOZP a OPP vo výrobnej spoločnosti
- veľmi dobré znalosti v oblasti legislatívy bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- výborné komunikačné zručnosti
- vysoké pracovné nasadenie
- samostatný, zodpovedný prístup k práci
- schopnosť zvládať stresové situácie

KASAI KOGYO Ltd. je japonská spoločnosť, TIER1 dodávateľ automobilového priemyslu, s viac ako 100 ročnou históriou. Svojou dlhodobou víziou na dosiahnutie "excelentnej globálnej spoločnosti" sa skupina Kasai snaží stať spoločnosťou, ktorá dokáže dôsledne poskytovať kvalitu, náklady a produkty, ktoré spĺňajú potreby zákazníkov. Cieľom spoločnosti je aj naplniť svoju sociálnu zodpovednosť (CSR) tým, že prijme aktívne opatrenia na to, aby sa v súlade s legislatívou stala šetrnou k životnému prostrediu.
Výrobný závod na Slovensku, v Leviciach bol založený koncom leta 2017 a bude prvým výrobným závodom KASAI na kontinentálnej Európe.
ID: 3407648  Dátum zverejnenia: 6.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac