Zástupca vedúcej prevádzky pre Poprad, Levoču a okolie

KASA ZÁLOŽNÁ akciová spoločnosť

Prevádzky v okolí mesta Poprad a Levoča, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
600-700 EUR/mesiac, základná mzda a prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zastupujúci vedúci: zastupuje vedúce prevádzok záložní v prípade choroby a dovolenky na všetkých prevádzkach v regióne. Zabezpečuje celkový chod prevádzky počas neprítomnosti vedúcej.

Potreba denného dochádzania hromadnou dopravou ( vlak, autobus) do 100 km na určenú prevádzku v regióne ( cestovné sa prepláca).

Poskytovanie pôžičiek na základe uzatvorených záložných zmlúv, ktoré sú spojené so založením vecí. Práca so zlatom a elektronikou. Predaj použitých zlatých šperkov a elektroniky. Kompletná administratíva prevádzky. Na všetky vyššie uvedené činnosti pracovníka zaškolíme.

Trvalý pracovný pomer.
Cestovné náhrady.
Sociálny program.

Prosím o zaslanie profesného životopisu na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Primerané obchodné zručnosti
Chuť pracovať
Dobrý zdravotný stav
Práca s ľuďmi
Ochota cestovať

Obchodná činnosť,
Záložná činnosť

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3330568  Dátum zverejnenia: 8.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600-700 EUR/mesiac, základná mzda a prémie