Asistentka riaditeľstva

KARTAGO TOURS, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
04.03.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750 + pohyblivá zložka mzdy , odmeny + 13 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie bežných asistentských prác, riešenie administratívnych úloh súvisiacich s prevádzkou firmy (stravné lístky, riešenie administratívnych požiadaviek pracovníkov);
• evidencia a príjem veškerej pošty adresovanej na sídlo/ adresu prevádzok spoločnosti; po zaevidovaní poštových zásielok ich následné prerozdelenie na jednotlivé oddelenia
• uvítanie návštev a starostlivosť o ne
• organizovanie nákupu bežných kancelárskych potrieb a zabezpečenie cateringových zásob (napr. káva, čaj, cukor)
• evidencia a príprava podkladov dochádzky pracovníkov pre personalistku spoločnosti,
• včasné odovzdanie dokladov o práceneschopnosti zamestnancov, resp. dokladov o ošetrení členov rodiny príslušnej pobočke sociálne poisťovne
• príjem, evidencia reklamácií, komunikácia s externou pracovníčkou zodpovednou za ich vyhotovenie, ich odosielanie na základe pokynov pracovníčky zodpovednej za ich vyhotovenie, priebežné evidovanie reklamácií v digitálnom archíve a ich chronologické zakladanie v papierovej forme

Zamestnanecká dovolenka v zahraničí, absolvovanie SC v zahraničí, stravné lístky

Životopis a žiadosť do zamestnania zasielajte na doleuvedený mailový kontakt. Len vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.2.2019 (ostáva ešte 36 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchodná akadémia - ekonomický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Odolnosť voči stresu, komunikačné a organizačné schopnosti, príjemné vystupovanie, zodpovednosť a samostatnosť.

Cestovná kancelária + tour operátor

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kartago tours, a. s.
Vajnorská 100/B
83104 Bratislava

Kontakt

ID: 3574222   Dátum zverejnenia: 9.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750 + pohyblivá zložka mzdy , odmeny + 13 plat