Hlavný účtovník

Karovič, s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 500 EUR/mesiacMzda od 2500 , horná hranica bude závislá od vedomostí a skúseností daného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- daňové priznanie PO, účtovná závierka
- komplexné spracovanie účtovníctva
- evidencia DPH, kontrola podkladov pre DPH
- evidencia bankových výpisov, spotrebných úverov, lízingových zmlúv
- oceňovanie, evidencia účtovanie majetku
- kontrola a účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
- evidencia a účtovanie zásob
- príprava ekonomických reportov a výkazov pre banky
- prehlbovanie a rozširovanie kvalifikácie podriadených pracovníkov.

- zázemie stabilnej spoločnosti
- možnosť sebarealizácie
- príjemné pracovné prostredie

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru.
K životopisu žiadame priložiť motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- požadujeme znalosť vedenia komplexného účtovníctva s minimálnou praxou 5 rokov
- samostatnosť
- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- odolnosť voči stresu

Prevažujúcou činnosťou firmy je výroba a preprava betónových zmesí (transportbetónu). Firma sa ďalej zaoberá výrobou a dodávkou betónových prefabrikátov pre nosné, nenosné a doplnkové konštrukcie občianskych i priemyselných stavieb. Ponúkame odbornú technickú pomoc a riešenie pri plánovaní projektov a realizácii stavieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3843876  Dátum zverejnenia: 8.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac