Technológ betónu

Karovič, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 400 - 2 500 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od skúseností a praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytváranie technologických postupov výroby, technická podpora výroby
-poskytovanie poradenstva zákazníkom a prevádzkam
- podielanie sa na riešení technických a technologických vylepšení vo
výrobnom procese
- skúšanie čerstvého a zatvrdnutého betónu v laboratóriu, prevádzkach a
stavbách

služobný automobil, mobil

V prípade Vášho záujmu o uvedenú ponuku, prosím posielajte životopisy na uvedené kontaktné údaje.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti Karovič s.r.o., so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely výberového konania v zmysle Zák.č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prevažujúcou činnosťou firmy je výroba a preprava betónových zmesí (transportbetónu). Firma sa ďalej zaoberá výrobou a dodávkou betónových prefabrikátov pre nosné, nenosné a doplnkové konštrukcie občianskych i priemyselných stavieb. Ponúkame odbornú technickú pomoc a riešenie pri plánovaní projektov a realizácii stavieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3342256  Dátum zverejnenia: 2.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac