Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Operátor výroby

KAROVIČ oceľová výroba, s.r.o.

Miesto práce
Železničná 931/4, Lozorno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí na obsluhu strojov v 3 zmennej prevádzke.

-zaujímavé finančne ohodnotenie
-zaškolenie na daný stroj / pozíciu
-ubytovanie s wifi
-príspevok na cestovanie

Do našej spoločnosti hľadáme operátorov výroby a manipulačných pracovníkov na pomocné práce k operátorom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť,
- samostatnosť
- zodpovednosť,
- ochota vzdelávať sa,
- prax v oblasti pálenia laserom je výhodou,
- ochota pracovať nadčas,
- kreatívne myslenie

Spoločnosť KAROVIČ oceľová výroba, s.r.o. so sídlom v Lozorne bola založená v roku 2009 ako spoločnosť venujúca sa najmä spracovaniu plechov. Vďaka kvalitne odvedenej práci celého kolektívu a použitiu najmodernejších technológií so zreteľom na kvalitu a flexibilitu, ponúkame našim zákazníkom komplexný servis v tejto oblasti.

Počas nášho pôsobenia na trhu sme s cieľom ponúknuť komplexný servis rozšírili našu činnosť o strojársku a zámočnícku výrobu.

Momentálne ponúkame profesionálny servis v oblasti spracovania plechov, nerezovej výroby pre potravinársky priemysel, zvárania konštrukcií, konštrukčných a projekčných prác.

Prioritou spoločnosti je splniť všetky požiadavky našich zákazníkov od zadania zákazky po jej realizáciu so zameraním na rýchlosť, kvalitu, flexibilitu a ekonomiku. Tieto ciele dosahujeme vďaka neustálemu zlepšovaniu procesov, modernizáciou technológii, rozširovaniu strojového parku a zvyšovaniu kvalifikácie celého tímu.
ID: 4187940  Dátum zverejnenia: 19.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac